identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

EFTIMIADI S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 21254532J34/631/2018Plătitor TVA din 2012Verificat ANAF 10.10.2026RO e-FacturaActivăDepozit autorizat MADR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
5,55mil lei
▲ 26,0% vs. 2024
Profit net · 2025
240mii lei
▲ 487,6% vs. 2024
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2024
Vechime
19ani
din 2007
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, EFTIMIADI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.547.105 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 26,0%. Rezultatul net a fost un profit de 240.402 lei. Datoriile totale au crescut cu 28,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
21254532
Nr. Reg. Comerțului
J34/631/2018 · EUID ROONRC.J34/631/2018
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-03-02 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20255,55 mil lei▲ 26,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,70 mil3,40 mil5,11 mil6,81 mil2023 · cifră de afaceri: 6.809.418 lei2023 · profit net: 822.695 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.403.309 lei2024 · profit net: 40.914 lei20242025 · cifră de afaceri: 5.547.105 lei5,55 mil2025 · profit net: 240.402 lei2025
Salariați
6▼ 14,3%
20232025
Datorii totale
6,55 mil lei▲ 28,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 111 · 8.923 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Teleorman · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
4,3% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,3%
Creștere CA an/an
+26,0%
CA / salariat
924.518 lei
Datorii / active
72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+19,3%/an
Grad de îndatorare
72%
Angajați, în timp
6 → 6 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.547.105+26,0%240.402+488%4,3%6.552.7219.050.0132.497.2926
20244.403.309−35,3%40.914−95,0%0,9%5.092.60610.349.4975.256.8917
20236.809.418822.69512,1%4.259.56510.625.5426.365.9778
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Spațiu de depozitare produse agricole autorizat MADR (certificate de depozit)
spațiu: MAGAZIE PRODUSE AGRICOLE; capacitate 5000 t; listă 2025
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
TRvalabil—Ministerul Agriculturii (MADR)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca pârât
2
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-05-142350/292/2024Judecătoria RosioridevedeevacuareFondPârât
2023-11-071633/87/2023Tribunalul Teleormanpretenţii disjuns din 791/87/2023FondReclamant
2023-05-18791/87/2023Tribunalul TeleormanpretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGREGAT CONSTRUCT HIDRO SRL24275670radiată
AGROIRI TRANS SRL26177236în funcțiune
MIDAGRO SRL15155925în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 57 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 4 județe: 22 active, cifră de afaceri cumulată 70,44 mil lei, 196 salariați, 34 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Teleorman

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

29

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 29 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EFTIMIADI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →