identitate. Intră în cont Pro
19 ANI PE PIAȚĂ

TURNCOMSERV S & V SRL

CAEN 2453 — Turnarea metalelor neferoase ușoare
CUI 22447051J2007000767283Plătitor TVA din 2007Verificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
6,33mil lei
▲ 27,0% vs. 2024
Profit net · 2025
148mii lei
▲ 842,0% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
19ani
din 2007
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TURNCOMSERV S & V SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.330.593 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 27,0%. Rezultatul net a fost un profit de 147.828 lei. Datoriile totale au scăzut cu 66,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22447051
Nr. Reg. Comerțului
J2007000767283 · EUID ROONRC.J2007000767283
Cod CAEN
2453 — Turnarea metalelor neferoase ușoare
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-09-21 (19 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
OLT
Localitate
Mun. Slatina
Adresă
JUD. OLT, MUN. SLATINA, ALEEA ROZELOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 20 firme.

100 mN123456
  1. LIALMAX SRL · 29 m · CAEN 2512 · +5 firme la aceeași adresă
  2. GRIU ROXALEX FOREST SRL-D · 36 m · CAEN 4671 · +2 firme la aceeași adresă
  3. ENDOCLAT MED SRL · 43 m · CAEN 8622 · +6 firme la aceeași adresă
  4. JENI SRL · 62 m · CAEN 4933 · +10 firme la aceeași adresă
  5. R.C. AUTO-CORA SRL · 68 m · CAEN 4782 · +6 firme la aceeași adresă
  6. CATANEC COMPANY SRL · 76 m · CAEN 4619 · +5 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20256,33 mil lei▲ 27,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,58 mil3,17 mil4,75 mil6,33 mil2023 · cifră de afaceri: 5.269.312 lei2023 · profit net: 1.118.492 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.984.961 lei2024 · profit net: -19.924 lei20242025 · cifră de afaceri: 6.330.593 lei6,33 mil2025 · profit net: 147.828 lei2025
Salariați
6▲ 20,0%
20232025
Datorii totale
273 mii lei▼ 66,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 2453 · 54 firme · mai sus decât 42% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Olt · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,3% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
+27,0%
CA / salariat
1.055.099 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-0,1%/an
Grad de îndatorare
17%
Angajați, în timp
9 → 6 (2021–2025, -33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.330.593+27,0%147.8282,3%272.8891.648.0821.375.1936
20244.984.961−5,4%-19.924−102%-0,4%801.9192.073.5931.271.6745
20235.269.3121.118.49221,2%541.8702.154.6031.612.7336
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Turnarea metalelor neferoase ușoare · Olt

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TURNCOMSERV S & V SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →