identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

IULIUS REAL ESTATE SRL

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 22844795J2007003381222Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 14.10.2026constanta365.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
23,60mil lei
▼ 41,2% vs. 2024
Profit net · 2025
3,94mil lei
▼ 80,1% vs. 2024
Salariați
45
▲ 36,4% vs. 2024
Vechime
18ani
din 2007
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, IULIUS REAL ESTATE SRL a raportat o cifră de afaceri de 23.596.096 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 41,2%. Rezultatul net a fost un profit de 3.944.670 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 45.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22844795
Nr. Reg. Comerțului
J2007003381222 · EUID ROONRC.J2007003381222
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-11-30 (18 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PALAS
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
18 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
constanta365.ro
Nota site-ului
5,9/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 18.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 30 firme.

100 mN12345678
  1. FAIR PLAY COMPANY SRL · 84 m · +10 firme la aceeași adresă
  2. CONCEPT B & B S.R.L. · 87 m · CAEN 8559
  3. CON.CERT S.R.L. · 93 m · CAEN 7022 · +10 firme la aceeași adresă
  4. PIXEL ARTISAN AGENCY S.R.L. · 93 m · CAEN 6201
  5. TAXES & CONSULTING S.R.L. · 95 m · CAEN 6920 · +2 firme la aceeași adresă
  6. AGRINDUS SRL · 96 m · CAEN 6210 · +3 firme la aceeași adresă
  7. LADY EVENTS SRL · 96 m · CAEN 4711
  8. RORAMMER SRL · 100 m · CAEN 7732

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202523,60 mil lei▼ 41,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
10,17 mil20,34 mil30,51 mil40,69 mil2023 · cifră de afaceri: 40.685.382 lei2023 · profit net: 20.515.024 lei20232024 · cifră de afaceri: 40.131.570 lei2024 · profit net: 19.861.954 lei20242025 · cifră de afaceri: 23.596.096 lei23,60 mil2025 · profit net: 3.944.670 lei2025
Salariați
45▲ 36,4%
20232025
Datorii totale
240,06 mil lei▼ 12,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7020 · 11.058 firme · mai sus decât 99% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Iași · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
16,7% marjă · mai sus decât 39% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
16,7%
Creștere CA an/an
-41,2%
CA / salariat
524.358 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,4%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+18,0%/an
Grad de îndatorare
75%
Angajați, în timp
23 → 45 (2021–2025, +96%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202523.596.096−41,2%3.944.670−80,1%16,7%240.059.239318.927.72890.402.57345
202440.131.570−1,4%19.861.954−3,2%49,5%272.964.685355.693.06686.457.90233
202340.685.38220.515.02450,4%250.792.529310.351.09066.183.89928
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

9
Dosare în care firma apare ca parte
9
Ca pârât
7
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-192596/118/2026Curtea De Apel Constantaordonanţă preşedinţialăApelIntimat Pârât
2026-05-132694/118/2026Tribunalul Constantaordonanţă preşedinţialăFondPârât
2026-05-082596/118/2026Tribunalul Constantaordonanţă preşedinţialăFondPârât
2025-06-0516509/212/2025Judecătoria Constantavalidare poprire 243/RC/2025FondTerţ poprit
2023-09-215641/99/2022/a1Curtea De Apel Iasianulare act administrativ recurs la încheiereRecursIntimat
2023-09-205641/99/2022/a1Tribunalul Iasianulare act administrativ recurs împotriva încheierii de suspendare din 05.12.20FondPârât
2023-02-142694/99/2022Judecătoria Iasianulare actFondPârât
2022-05-062694/99/2022Tribunalul Iasianulare act administrativ ANULARE PARŢIALĂ HCL-stabilire competenţă în fav. SecţFondPârât
2019-04-0811108/245/2019Judecătoria Iasiuzucapiune servitute de trecereFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FACTORY BUSINESS UNITED SRL35235603în funcțiune
ONE DISTINCT ENERGY HOLDING SRL28563934radiată
STINGRAY DEVELOPMENTS SRL37100882în funcțiune
STONEBERG GROUP SRL38066630radiată
WATER ENERGY SYSTEMS SRL28454910în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 6 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 4 active, cifră de afaceri cumulată 23,63 mil lei, 47 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-15Cod CAEN71117020
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IULIUS REAL ESTATE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →