identitate. Intră în cont Pro
18 ANI PE PIAȚĂ

AVIV HOLDING & PROJECTS SRL

CAEN 6420 — Activități ale holdingurilor
CUI 22900852J40/23177/2007Plătitor TVA din 2007Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
309mii lei
▲ 85,5% vs. 2024
Profit net · 2025
855mii lei
▲ 43,6% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
18ani
din 2007
În anul 2025, AVIV HOLDING & PROJECTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 308.715 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 85,5%. Rezultatul net a fost un profit de 855.364 lei. Datoriile totale au crescut cu 103,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
22900852
Nr. Reg. Comerțului
J40/23177/2007 · EUID ROONRC.J40/23177/2007
Cod CAEN
6420 — Activități ale holdingurilor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6421, 6422. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2007-12-11 (18 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD. AVIATORILOR, NR.63, PARTER, AP.1
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
308.715 lei
▲ 85,5%
Profit net
855.364 lei
▲ 43,6%
Datorii
1.336.080 lei
▲ 103,9%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 174.397 lei2024: 166.416 lei2025: 308.715 lei309 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 307.496 lei2024: 595.569 lei2025: 855.364 lei855 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
277,1%
Creștere CA an/an
+85,5%
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025308.715 lei855.364 lei1.336.080 lei4.531.899 lei3.211.046 lei0
2024166.416 lei595.569 lei655.409 lei2.996.916 lei2.355.682 lei0
2023174.397 lei307.496 lei159.248 lei1.899.517 lei1.760.113 lei0
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

13 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
INTERNATIONAL IMAGING SOLUTIONS S.R.L.36875880activitate suspendată
KEIDAR & KARIN HOLDINGS S.R.L.38779839radiată
RAN-TIS S.R.L.48932939în funcțiune
YTS DENTAL SRL18807985în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - AVIATORILOR S.R.L.38846768în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - BUCUREŞTII NOI S.R.L.45525701în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - CRANGASI S.R.L.41635949în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - GORJULUI S.R.L.45731094în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - LUJERULUI S.R.L.38847607în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - PIATA MUNCII S.R.L.38846750în funcțiune
YTS DENTAL VIEW-COLENTINA S.R.L.42942569în funcțiune
YTS DENTAL VIEW-ORADEA S.R.L.42790509activitate suspendată
YTS-DENTAL VIEW PROGRESULUI S.R.L.39925142în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale holdingurilor · Municipiul București

AE
AMAFIN EMAS ENERGY S.R.L.
CUI 51010394 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TC
TURNAROUND CAPITAL S.R.L.
CUI 50953585 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AC
AEROVISTA CAPITAL INVEST S.R.L.
CUI 50876717 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VE
VENTI ET SOLIS S.R.L.
CUI 50512694 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CI
CS INVESTMENT HOLDINGS S.R.L.
CUI 50507876 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ES
EMIBIS S.R.L.
CUI 50469144 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AVIV HOLDING & PROJECTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →