identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

YTS DENTAL VIEW - CRANGASI S.R.L.

CAEN 8691 — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
CUI 41635949J2019012097409Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,67mil lei
▲ 19,1% vs. 2024
Profit net · 2025
458mii lei
▲ 32,5% vs. 2024
Salariați
10
▲ 11,1% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2019
În anul 2025, YTS DENTAL VIEW - CRANGASI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.666.811 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,1%. Rezultatul net a fost un profit de 458.128 lei. Datoriile totale au scăzut cu 38,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41635949
Nr. Reg. Comerțului
J2019012097409 · EUID ROONRC.J2019012097409
Cod CAEN
8691 — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-12 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD AVIATORILOR, NR.63, PARTER. CAMERA 2, AP.1
Cod poștal
11855
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.666.811 lei
▲ 19,1%
Profit net
458.128 lei
▲ 32,5%
Datorii
345.945 lei
▼ 38,4%
Salariați
10
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.222.696 lei2024: 1.399.809 lei2025: 1.666.811 lei1,67 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 207.486 lei2024: 345.885 lei2025: 458.128 lei458 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 92025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
27,5%
Creștere CA an/an
+19,1%
CA / salariat
166.681 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
114,5%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+27,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.666.811 lei458.128 lei345.945 lei743.266 lei400.262 lei10
20241.399.809 lei345.885 lei561.257 lei719.802 lei158.545 lei9
20231.222.696 lei207.486 lei921.747 lei794.702 lei-127.045 lei10
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

16 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
YTS DENTAL VIEW - AVIATORILOR S.R.L.38846768în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - BUCUREŞTII NOI S.R.L.45525701în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - LUJERULUI S.R.L.38847607în funcțiune
YTS DENTAL VIEW-COLENTINA S.R.L.42942569în funcțiune
INTERNATIONAL IMAGING SOLUTIONS S.R.L.36875880activitate suspendată
YTS DENTAL VIEW - GORJULUI S.R.L.45731094în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - PIATA MUNCII S.R.L.38846750în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - PIATA SUDULUI S.R.L.38846741în funcțiune
AVIV HOLDING & PROJECTS SRL22900852în funcțiune
FUTURE DENT SRL35832830în funcțiune
JACOB IZAKI & GRANDSONS S.R.L.38781804în funcțiune
KEIDAR & KARIN HOLDINGS S.R.L.38779839radiată
RAN-TIS S.R.L.48932939în funcțiune
YTS DENTAL SRL18807985în funcțiune
YTS DENTAL VIEW-ORADEA S.R.L.42790509activitate suspendată
YTS-DENTAL VIEW PROGRESULUI S.R.L.39925142în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · Municipiul București

AC
ANA CORANAMED S.R.L.
CUI 54354163 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GM
GMR MEDICAL PARTNER S.R.L.
CUI 54283380 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CP
CLINICA PRIMA XRAY S.R.L.
CUI 48674244 · Sector 1 Mun. Bucureşti
IX
IMPLADENT X RAY S.R.L.
CUI 47760860 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MC
MEDIGO CENTER S.R.L.
CUI 47166957 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MR
MEDICAL RX DIAGNOSTIC S.R.L.
CUI 46970715 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
YTS DENTAL VIEW - CRANGASI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →