identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

RAN-TIS S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 48932939J40/19164/2023Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
156mii lei
▲ 94,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−134mii lei
▼ 26,7% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
2ani
din 2023
În anul 2025, RAN-TIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 156.100 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 94,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 133.507 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (2.996.117 lei) depășesc activele totale (2.752.385 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-239.558 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-133.507 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
48932939
Nr. Reg. Comerțului
J40/19164/2023 · EUID ROONRC.J40/19164/2023
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-10-12 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL AVIATORILOR, NR.63, PARTER, AP.1
Cod poștal
11855
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
156.100 lei
▲ 94,3%
Profit net
-133.507 lei
▼ 26,7%
Datorii
2.996.117 lei
▲ 0,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 0 lei2024: 80.342 lei2025: 156.100 lei156 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -914 lei2024: -105.337 lei2025: -133.507 lei−134 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 02024: 02025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-85,5%
Creștere CA an/an
+94,3%
CA / salariat
156.100 lei
Datorii / active
109%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025156.100 lei-133.507 lei2.996.117 lei2.752.385 lei-239.558 lei1
202480.342 lei-105.337 lei2.972.456 lei2.865.706 lei-106.051 lei0
20230 lei-914 lei2.598.051 lei2.597.337 lei-714 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

13 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AVIV HOLDING & PROJECTS SRL22900852în funcțiune
INTERNATIONAL IMAGING SOLUTIONS S.R.L.36875880activitate suspendată
KEIDAR & KARIN HOLDINGS S.R.L.38779839radiată
YTS DENTAL SRL18807985în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - AVIATORILOR S.R.L.38846768în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - BUCUREŞTII NOI S.R.L.45525701în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - CRANGASI S.R.L.41635949în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - GORJULUI S.R.L.45731094în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - LUJERULUI S.R.L.38847607în funcțiune
YTS DENTAL VIEW - PIATA MUNCII S.R.L.38846750în funcțiune
YTS DENTAL VIEW-COLENTINA S.R.L.42942569în funcțiune
YTS DENTAL VIEW-ORADEA S.R.L.42790509activitate suspendată
YTS-DENTAL VIEW PROGRESULUI S.R.L.39925142în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Municipiul București

TE
TRANZZIT E.D. S.R.L.
CUI 54681793 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BA
BLUE ADVISORY S.R.L.
CUI 54673979 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HH
HIDEAWAY HOLDINGS S.R.L.
CUI 54549769 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SA
STC APARTHOTEL S.R.L.
CUI 54337235 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VV
VICTORIA VINTAGE S.R.L.
CUI 53791097 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VS
VIBIN25 S.R.L.
CUI 53027252 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAN-TIS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →