identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

CENTRAL HORECA SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 2372418J36/689/1992Plătitor TVA din 1993Verificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
7,23mil lei
▲ 37,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1,17mil lei
▲ 258,3% vs. 2024
Salariați
33
▲ 3,1% vs. 2024
Vechime
33ani
din 1992
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CENTRAL HORECA SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.226.333 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.174.666 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 33.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
2372418
Nr. Reg. Comerțului
J36/689/1992 · EUID ROONRC.J36/689/1992
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1992-12-02 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. BABADAG
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
820004
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN123456
  1. GESACO SRL · 64 m · CAEN 4711 · +3 firme la aceeași adresă
  2. POSTOLACHE PREST DDD S.R.L. · 69 m · CAEN 8121
  3. HANDICAP DELTA SRL TULCEA · 70 m · +2 firme la aceeași adresă
  4. ROMARTA SHOES SRL · 74 m · CAEN 4772 · +12 firme la aceeași adresă
  5. ROM TRUST SRL · 79 m · CAEN 7810 · +11 firme la aceeași adresă
  6. PROCOM GROUP SRL · 98 m · CAEN 6820 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20257,23 mil lei▲ 37,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,45 mil4,91 mil7,36 mil9,81 mil2023 · cifră de afaceri: 9.810.280 lei2023 · profit net: 1.944.220 lei20232024 · cifră de afaceri: 5.256.979 lei2024 · profit net: 327.818 lei20242025 · cifră de afaceri: 7.226.333 lei7,23 mil2025 · profit net: 1.174.666 lei2025
Salariați
33▲ 3,1%
20232025
Datorii totale
1,18 mil lei▲ 1,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 5611 · 10.134 firme · mai sus decât 94% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Tulcea · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
16,3% marjă · mai sus decât 84% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
16,3%
Creștere CA an/an
+37,5%
CA / salariat
218.980 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+14,1%/an
Lichiditate curentă
1,94
Grad de îndatorare
7%
Scor Z-Altman
9,08 (zonă sigură)
Angajați, în timp
30 → 33 (2021–2025, +10%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.226.333+37,5%1.174.666+258%16,3%1.180.61916.551.37013.978.86933
20245.256.979−46,4%327.818−83,1%6,2%1.160.45115.514.78213.209.34832
20239.810.2801.944.22019,8%1.165.01716.653.42912.800.47833
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-265660/327/2026Judecătoria Tulceaacţiune în constatareFondPârât
2023-09-1126943/3/2023Tribunalul Bucurestidrept de autor şi drepturi conexeFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CENTRAL SRL7591664radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 7,23 mil lei, 33 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CENTRAL HORECA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →