identitate. Intră în cont Pro
30 ANI PE PIAȚĂ

ROM TRUST SRL

CAEN 7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CUI 7961554J1995000792365Plătitor TVA din 1997Verificat ANAF 17.10.2026romtrust.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,46mil lei
▲ 2,9% vs. 2024
Profit net · 2025
2,10mil lei
▲ 21,6% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
30ani
din 1995
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ROM TRUST SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.461.901 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,9%. Rezultatul net a fost un profit de 2.101.137 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
7961554
Nr. Reg. Comerțului
J1995000792365 · EUID ROONRC.J1995000792365
Cod CAEN
7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1995-12-14 (30 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. GRIVIŢEI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
820056
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

potrivit

Site legat de firmă prin telefonul fix afișat pe el, identic cu cel declarat la ANAF.

Website
romtrust.ro
Email
crew@romtrust.ro
Telefon
0240512929
Nota site-ului
7,5/10 · vezi raportul site-ului →

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor. Nota site-ului e calculată automat de Prestigiu pe 8 criterii (viteză, mobil, SEO, securitate, GDPR) la 29.09.2026.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 11 firme.

100 mN123456
  1. HANDICAP DELTA SRL TULCEA · 21 m · +2 firme la aceeași adresă
  2. PROCOM GROUP SRL · 54 m · CAEN 6820 · +10 firme la aceeași adresă
  3. ENACRACHI SOCIETATE IN NUME COLECTIV · 58 m · CAEN 4719 · +5 firme la aceeași adresă
  4. ROMARTA SHOES SRL · 75 m · CAEN 4772 · +12 firme la aceeași adresă
  5. CENTRAL HORECA SRL · 79 m · CAEN 5611 · +5 firme la aceeași adresă
  6. DANICO-PREST S.R.L. · 84 m · CAEN 2562

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,46 mil lei▲ 2,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
615 mii1,23 mil1,85 mil2,46 mil2023 · cifră de afaceri: 2.353.537 lei2023 · profit net: 1.720.244 lei20232024 · cifră de afaceri: 2.393.219 lei2024 · profit net: 1.727.981 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.461.901 lei2,46 mil2025 · profit net: 2.101.137 lei2025
Salariați
4
20232025
Datorii totale
2,06 mil lei▼ 16,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7810 · 1.582 firme · mai sus decât 93% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Tulcea · mai sus decât 89% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
85,4% marjă · mai sus decât 98% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
85,3%
Creștere CA an/an
+2,9%
CA / salariat
615.475 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+2,7%/an
Grad de îndatorare
49%
Angajați, în timp
5 → 4 (2021–2025, -20%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.461.901+2,9%2.101.137+21,6%85,3%2.057.3094.160.0272.102.7184
20242.393.219+1,7%1.727.981+0,4%72,2%2.450.1134.218.8851.728.5814
20232.353.5371.720.24473,1%885.4192.646.4531.720.8445
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FRUVIREGIA SRL34945289radiată
ACSA DANUBIUS SRL24852026radiată
REFLEXO-MED SRL15296568radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 2,47 mil lei, 4 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROM TRUST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →