identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

AIRGROUP INDUSTRIES SRL

CAEN 3230 — Fabricarea articolelor pentru sport
CUI 26487768J04/127/2010Plătitor TVA din 2010TVA la încasareVerificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
3,78mil lei
▲ 2,6% vs. 2024
Profit net · 2025
352mii lei
▲ 1.911,9% vs. 2024
Salariați
26
▼ 21,2% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2010
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, AIRGROUP INDUSTRIES SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.779.589 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,6%. Rezultatul net a fost un profit de 352.121 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 26.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26487768
Nr. Reg. Comerțului
J04/127/2010 · EUID ROONRC.J04/127/2010
Cod CAEN
3230 — Fabricarea articolelor pentru sport
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-02-05 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. ARCADIE ŞEPTILICI · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
600234
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 22 firme.

100 m250 mN12345678
  1. SANTACRUZ IMPORT-EXPORT SRL · 73 m · CAEN 4637 · +4 firme la aceeași adresă
  2. BASTY LOGISTIC S.R.L. · 329 m · CAEN 4941
  3. TANELA SRL · 343 m · CAEN 5210
  4. CRINPIF S.R.L. · 343 m · CAEN 4322
  5. TEC ELECTRONIC IMPEX SRL · 345 m · CAEN 4725
  6. SCORPREST GRUP SRL · 346 m · CAEN 3109
  7. DMNIA VISION MEDIA S.R.L. · 354 m · CAEN 4100 · +2 firme la aceeași adresă
  8. RONŢU-NIC SRL · 361 m · CAEN 5630

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20253,78 mil lei▲ 2,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
945 mii1,89 mil2,83 mil3,78 mil2023 · cifră de afaceri: 3.242.642 lei2023 · profit net: 80.258 lei20232024 · cifră de afaceri: 3.683.150 lei2024 · profit net: -19.434 lei20242025 · cifră de afaceri: 3.779.589 lei3,78 mil2025 · profit net: 352.121 lei2025
Salariați
26▼ 21,2%
20232025
Datorii totale
889 mii lei▼ 25,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 3230 · 50 firme · mai sus decât 88% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Bacău · mai sus decât 93% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
9,3% marjă · mai sus decât 69% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
9,3%
Creștere CA an/an
+2,6%
CA / salariat
145.369 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+7,6%/an
Grad de îndatorare
39%
Angajați, în timp
29 → 26 (2021–2025, -10%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.779.589+2,6%352.1219,3%888.8642.302.8921.414.02826
20243.683.150+13,6%-19.434−124%-0,5%1.197.9682.290.8741.092.90633
20233.242.64280.2582,5%1.325.9052.448.2451.122.34032
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-09-0415636/180/2024Judecătoria Bacauvalidare poprire DS.EX.2345/2022 BEJ VASILIU C-TINFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea articolelor pentru sport · Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AIRGROUP INDUSTRIES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →