identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

CERALOR LABOR SRL

CAEN 3250 — Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
CUI 26847719J2010000694129Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
636mii lei
▲ 37,0% vs. 2024
Profit net · 2025
197mii lei
▲ 974,5% vs. 2024
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2010
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CERALOR LABOR SRL (CUI 26847719, nr. J2010000694129) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală: fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN 3250). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 636 mii lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, CERALOR LABOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 636.177 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,0%. Rezultatul net a fost un profit de 197.024 lei. Datoriile totale au scăzut cu 86,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
26847719
Nr. Reg. Comerțului
J2010000694129 · EUID ROONRC.J2010000694129
Cod CAEN
3250 — Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-04-29 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MADACH IMRE · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400464
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. IMOCENSIS S.R.L. · 28 m · CAEN 4110
  2. ELYSIUM MARKETING S.R.L. · 30 m · CAEN 7311 · +1 firme la aceeași adresă
  3. QUATTRIUM SRL · 31 m · CAEN 7410
  4. DATA TECH DESIGN S.R.L. · 41 m · CAEN 6202 · +4 firme la aceeași adresă
  5. ACOPERIS TOTAL S.R.L. · 50 m · CAEN 4100
  6. EXPROIECT SRL · 68 m · CAEN 4673 · +1 firme la aceeași adresă
  7. BITNET CENTRUL DE CERCETARI SENZORI & SISTEME S.R.L. · 70 m · CAEN 7219
  8. DERMALIFE SRL · 74 m · CAEN 8622

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025636 mii lei▲ 37,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
159 mii318 mii477 mii636 mii2023 · cifră de afaceri: 579.053 lei2023 · profit net: 140.205 lei20232024 · cifră de afaceri: 464.355 lei2024 · profit net: 18.336 lei20242025 · cifră de afaceri: 636.177 lei636 mii2025 · profit net: 197.024 lei2025
Salariați
3▼ 25,0%
20232025
Datorii totale
211 mii lei▼ 86,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 3250 · 1.792 firme · mai sus decât 78% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 76% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
31,0% marjă · mai sus decât 78% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
31,0%
Creștere CA an/an
+37,0%
CA / salariat
212.059 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,5%/an
Grad de îndatorare
37%
Angajați, în timp
4 → 3 (2021–2025, -25%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025636.177+37,0%197.024+975%31,0%211.131566.937355.8063
2024464.355−19,8%18.336−86,9%3,9%1.529.1241.687.906158.7824
2023579.053140.20524,2%1.522.2381.952.405430.1672
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CERALOR SRL11322087în funcțiune
GAZIRIS S.R.L.43720803în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 3 active, cifră de afaceri cumulată 637 mii lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CERALOR LABOR SRL

Este CERALOR LABOR SRL o firmă activă?

Da. CERALOR LABOR SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este CERALOR LABOR SRL plătitoare de TVA?

Nu, CERALOR LABOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are CERALOR LABOR SRL?

În 2025, CERALOR LABOR SRL a avut o cifră de afaceri de 636.177 lei, în creștere cu 37,0% față de 2024, și un profit net de 197.024 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CERALOR LABOR SRL?

În 2025, CERALOR LABOR SRL a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este CERALOR LABOR SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CERALOR LABOR SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are CERALOR LABOR SRL datorii la ANAF?

CERALOR LABOR SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CERALOR LABOR SRL?

Sediul social declarat al CERALOR LABOR SRL este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MADACH IMRE.

Ce activitate are CERALOR LABOR SRL?

Activitatea principală declarată a CERALOR LABOR SRL este „Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice” (cod CAEN 3250).

Când a fost înființată CERALOR LABOR SRL?

CERALOR LABOR SRL a fost înregistrată pe 29.04.2010, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2010000694129.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CERALOR LABOR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala