identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

ELYSIUM MARKETING S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 36607080J12/3637/2016Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 03.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
766mii lei
▲ 51,6% vs. 2024
Profit net · 2025
286mii lei
▲ 115,7% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ELYSIUM MARKETING S.R.L. (CUI 36607080, nr. J12/3637/2016) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală: activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 766 mii lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, ELYSIUM MARKETING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 765.515 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 51,6%. Rezultatul net a fost un profit de 285.911 lei. Datoriile totale au scăzut cu 36,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36607080
Nr. Reg. Comerțului
J12/3637/2016 · EUID ROONRC.J12/3637/2016
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-10-06 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MADACH IMRE · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400464

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. QUATTRIUM SRL · 28 m · CAEN 7410
  2. CERALOR LABOR SRL · 30 m · CAEN 3250 · +1 firme la aceeași adresă
  3. BITNET CENTRUL DE CERCETARI SENZORI & SISTEME S.R.L. · 40 m · CAEN 7219
  4. IMOCENSIS S.R.L. · 41 m · CAEN 4110
  5. EXPROIECT SRL · 54 m · CAEN 4673 · +1 firme la aceeași adresă
  6. CASTERA PRAXIS S.R.L. · 60 m · CAEN 8622
  7. DERMALIFE SRL · 65 m · CAEN 8622
  8. DATA TECH DESIGN S.R.L. · 69 m · CAEN 6202 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025766 mii lei▲ 51,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
191 mii383 mii574 mii766 mii2023 · cifră de afaceri: 354.165 lei2023 · profit net: 8.600 lei20232024 · cifră de afaceri: 505.076 lei2024 · profit net: 132.581 lei20242025 · cifră de afaceri: 765.515 lei766 mii2025 · profit net: 285.911 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
102 mii lei▼ 36,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7311 · 12.697 firme · mai sus decât 83% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 78% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
37,4% marjă · mai sus decât 63% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
37,3%
Creștere CA an/an
+51,6%
CA / salariat
255.172 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+97,2%/an
Grad de îndatorare
26%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025765.515+51,6%285.911+116%37,3%101.579387.730286.1513
2024505.076+42,6%132.581+999%26,2%160.928302.348141.4203
2023354.1658.6002,4%179.585188.4258.8402
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
19.500 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-09-2835867/300/2026Judecătoria Sectorul2bucuresticerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: denumire, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ELYSIUM MARKETING S.R.L.

Este ELYSIUM MARKETING S.R.L. o firmă activă?

Da. ELYSIUM MARKETING S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este ELYSIUM MARKETING S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ELYSIUM MARKETING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2023 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO36607080.

Ce cifră de afaceri are ELYSIUM MARKETING S.R.L.?

În 2025, ELYSIUM MARKETING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 765.515 lei, în creștere cu 51,6% față de 2024, și un profit net de 285.911 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ELYSIUM MARKETING S.R.L.?

În 2025, ELYSIUM MARKETING S.R.L. a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ELYSIUM MARKETING S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ELYSIUM MARKETING S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.10.2026.

Are ELYSIUM MARKETING S.R.L. procese în instanță?

Da, ELYSIUM MARKETING S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are ELYSIUM MARKETING S.R.L. datorii la ANAF?

ELYSIUM MARKETING S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ELYSIUM MARKETING S.R.L.?

Sediul social declarat al ELYSIUM MARKETING S.R.L. este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MADACH IMRE.

Ce activitate are ELYSIUM MARKETING S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ELYSIUM MARKETING S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311).

Când a fost înființată ELYSIUM MARKETING S.R.L.?

ELYSIUM MARKETING S.R.L. a fost înregistrată pe 06.10.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J12/3637/2016.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ELYSIUM MARKETING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala