identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

FABRICA DE PRAJITURI ARI SRL

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 27086004J40/6312/2010Plătitor TVA din 2010TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
753mii lei
▼ 9,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−29mii lei
▼ 344,8% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2022
În anul 2025, FABRICA DE PRAJITURI ARI SRL a raportat o cifră de afaceri de 753.044 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 28.599 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (851.482 lei) depășesc activele totale (51.001 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-800.280 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-28.599 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27086004
Nr. Reg. Comerțului
J40/6312/2010 · EUID ROONRC.J40/6312/2010
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-06-21 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS. GIURGIULUI, NR.127, BL.2B
Cod poștal
40664
Contact declarat
222 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
753.044 lei
▼ 9,2%
Profit net
-28.599 lei
▼ 344,8%
Datorii
851.482 lei
▲ 1,9%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 831.143 lei2024: 829.111 lei2025: 753.044 lei753 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 481 lei2024: -6.429 lei2025: -28.599 lei−29 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 62025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,8%
Creștere CA an/an
-9,2%
CA / salariat
125.507 lei
Datorii / active
1.670%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+0,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025753.044 lei-28.599 lei851.482 lei51.001 lei-800.280 lei6
2024829.111 lei-6.429 lei835.885 lei63.279 lei-771.681 lei6
2023831.143 lei481 lei810.114 lei44.572 lei-765.252 lei7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
40 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Municipiul București

GS
GG33 S.R.L.
CUI 54963050 · Sector 4 Mun. Bucureşti
FD
FOODMAX DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 54549513 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CM
CLĂTITE MEGA URIAŞE BRÂNCOVEANU S.R.L.
CUI 53347818 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LO
LAVISH ORIENT S.R.L.
CUI 53007999 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AS
ANAELLE S.R.L.
CUI 52999937 · Sector 4 Mun. Bucureşti
FS
FINE SWEETS S.R.L.
CUI 52952080 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FABRICA DE PRAJITURI ARI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →