identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

GREEN HOUSE DEVELOPMENT SRL

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 27311203J40/8037/2010Plătitor TVA din 2010TVA la încasareVerificat ANAF 15.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2014 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,10mil lei
▲ 0,1% vs. 2024
Profit net · 2025
2,33mil lei
▲ 358,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
16ani
din 2010
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, GREEN HOUSE DEVELOPMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.097.605 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,1%. Rezultatul net a fost un profit de 2.333.506 lei. Datoriile totale au crescut cu 53,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27311203
Nr. Reg. Comerțului
J40/8037/2010 · EUID ROONRC.J40/8037/2010
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-08-25 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PARCULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
12329
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 6 firme.

100 mN12345678
  1. LION PRODUCTIONS SRL · 37 m · CAEN 5911 · +2 firme la aceeași adresă
  2. WOLFCRAFT STUDIO SRL · 41 m · CAEN 9002
  3. ACCOUNT SYSTEM PLUS SRL · 50 m · CAEN 6920 · +3 firme la aceeași adresă
  4. I.A.D.E.T. EUROPE SRL · 74 m · CAEN 8559 · +2 firme la aceeași adresă
  5. SANTIA PARTNER CONSTRUCT SRL · 83 m · CAEN 4100
  6. CLINICA DE REABILITARE ORALĂ DR. BARBU SRL · 86 m · CAEN 8623
  7. CENTRUL EUROPEAN DE IMPLANTOLOGIE SRL · 96 m · CAEN 8623
  8. BIRO-MEDIA TRADING SRL · 124 m · CAEN 4712 · +25 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,10 mil lei▲ 0,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
583 mii1,17 mil1,75 mil2,33 mil2023 · cifră de afaceri: 1.623.687 lei2023 · profit net: 1.157.213 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.096.500 lei2024 · profit net: 508.577 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.097.605 lei1,10 mil2025 · profit net: 2.333.506 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
1,51 mil lei▲ 53,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 5610 · 3.667 firme · mai sus decât 81% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 78% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
212,6% marjă · mai sus decât 100% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
212,6%
Creștere CA an/an
+0,1%
CA / salariat
1.097.605 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+39,7%/an
Grad de îndatorare
39%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.097.605+0,1%2.333.506+359%212,6%1.509.2673.843.0372.333.7701
20241.096.500−32,5%508.577−56,1%46,4%980.3741.489.215508.8411
20231.623.6871.157.21371,3%1.022.0482.179.5251.157.4771
Încă 8 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BERCENI DEVELOPMENT S.R.L.55388148—
CHALLENGE ENERGY S.R.L.22632350în funcțiune
DANRO INVEST & CONSTRUCT S.R.L.22956683în funcțiune
EXPERT SERVICII SRL14919684radiată
IMOB INVEST COMPANY SRL17071855în funcțiune
RANIVA CONSTRUCT S.A.31107989în funcțiune
ROTARY CONSTRUCTII & PARTENERS SA11202811radiată
ROTARY CONSTRUCŢII MENTENANŢĂ S.A.39870594în funcțiune
SKY GARDEN DEVELOPMENT S.A.40248642în funcțiune
VILLAGE DEVELOPMENT SRL17938230în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 12 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 10 active, cifră de afaceri cumulată 71,25 mil lei, 167 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2016-02-01.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GREEN HOUSE DEVELOPMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →