identitate. Intră în cont Pro
21 ANI PE PIAȚĂ

IMOB INVEST COMPANY SRL

CAEN 6810 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
CUI 17071855J40/21735/2004Plătitor TVA din 2004Verificat ANAF 16.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
688mii lei
▲ 61,8% vs. 2024
Profit net · 2025
355mii lei
▲ 127,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
21ani
din 2004
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, IMOB INVEST COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 688.452 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 61,8%. Rezultatul net a fost un profit de 354.847 lei. Datoriile totale au crescut cu 234,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
17071855
Nr. Reg. Comerțului
J40/21735/2004 · EUID ROONRC.J40/21735/2004
Cod CAEN
6810 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6811. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2004-12-23 (21 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LUCIAN BLAGA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
31573
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 21 firme.

100 mN12345678
  1. ORTHOALIGNER COMPANY SRL · 38 m · CAEN 4646
  2. CHORUS ENGINEERING SRL · 57 m · CAEN 4614 · +8 firme la aceeași adresă
  3. 360 IMOB-LAND MANAGEMENT S.R.L. · 64 m · CAEN 6831 · +5 firme la aceeași adresă
  4. WORKSPHERE S.R.L. · 73 m · CAEN 6210
  5. NEOMAX SALES SRL · 85 m · CAEN 4711 · +3 firme la aceeași adresă
  6. INAROM EXIM S.R.L. · 101 m · CAEN 4543 · +2 firme la aceeași adresă
  7. SOCIALATED INTERACTIVE SRL · 115 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  8. CENTRUL RIVERGATE SRL · 123 m · CAEN 8001 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025688 mii lei▲ 61,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
172 mii344 mii516 mii688 mii2023 · cifră de afaceri: 532.671 lei2023 · profit net: 281.446 lei20232024 · cifră de afaceri: 425.379 lei2024 · profit net: 155.834 lei20242025 · cifră de afaceri: 688.452 lei688 mii2025 · profit net: 354.847 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
60 mii lei▲ 234,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 6810 · 846 firme · mai sus decât 80% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 71% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
51,5% marjă · mai sus decât 74% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
51,5%
Creștere CA an/an
+61,8%
CA / salariat
688.452 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+8,0%/an
Grad de îndatorare
2%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025688.452+61,8%354.847+128%51,5%60.0272.791.4342.719.9661
2024425.379−20,1%155.834−44,6%36,6%17.9442.550.3382.520.9531
2023532.671281.44652,8%5.2392.663.2452.646.5651
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BERCENI DEVELOPMENT S.R.L.55388148—
CHALLENGE ENERGY S.R.L.22632350în funcțiune
DANRO INVEST & CONSTRUCT S.R.L.22956683în funcțiune
EXPERT SERVICII SRL14919684radiată
GREEN HOUSE DEVELOPMENT SRL27311203în funcțiune
RANIVA CONSTRUCT S.A.31107989în funcțiune
ROTARY CONSTRUCTII & PARTENERS SA11202811radiată
ROTARY CONSTRUCŢII MENTENANŢĂ S.A.39870594în funcțiune
SKY GARDEN DEVELOPMENT S.A.40248642în funcțiune
VILLAGE DEVELOPMENT SRL17938230în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 12 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 10 active, cifră de afaceri cumulată 71,25 mil lei, 167 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IMOB INVEST COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →