identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

MMG ASCEND S.R.L.

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 27446820J2010009344401Plătitor TVA din 2010TVA la încasareVerificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,80mil lei
▲ 9,4% vs. 2024
Profit net · 2025
575mii lei
▲ 23,0% vs. 2024
Salariați
10
▲ 11,1% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2010
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MMG ASCEND S.R.L. (CUI 27446820, nr. J2010009344401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2010. Activitatea principală: intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619). Este plătitoare de TVA din 2010. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,80 mil lei și 10 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, MMG ASCEND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.800.248 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,4%. Rezultatul net a fost un profit de 575.011 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27446820
Nr. Reg. Comerțului
J2010009344401 · EUID ROONRC.J2010009344401
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-09-30 (16 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR SADINEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. CIECO RECYCLE SRL · 22 m · CAEN 3811 · +2 firme la aceeași adresă
  2. CLOUD DATA TECHNOLOGIES S.R.L. · 36 m · CAEN 6202
  3. BURGER GANG S.R.L. · 87 m · CAEN 5610 · +2 firme la aceeași adresă
  4. BITZ STORE S.R.L. · 102 m · CAEN 4712 · +1 firme la aceeași adresă
  5. GTT AUTO CAR S.R.L. · 125 m · CAEN 4781 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ALESSIS PRO S.R.L. · 135 m · CAEN 9610
  7. PLUTO DESIGN S.R.L. · 150 m · CAEN 9604
  8. ON TIME QUALITY SRL · 159 m · CAEN 7311 · +6 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,80 mil lei▲ 9,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
560 mii1,12 mil1,68 mil2,24 mil2023 · cifră de afaceri: 2.241.816 lei2023 · profit net: 1.321.656 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.645.440 lei2024 · profit net: 467.438 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.800.248 lei1,80 mil2025 · profit net: 575.011 lei2025
Salariați
10▲ 11,1%
20232025
Datorii totale
390 mii lei▼ 22,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4619 · 6.681 firme · mai sus decât 86% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 84% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
31,9% marjă · mai sus decât 68% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
31,9%
Creștere CA an/an
+9,4%
CA / salariat
180.025 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+30,6%/an
Grad de îndatorare
38%
Angajați, în timp
7 → 10 (2021–2025, +43%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.800.248+9,4%575.011+23,0%31,9%390.1141.031.576641.46210
20241.645.440−26,6%467.438−64,6%28,4%504.937871.385366.4489
20232.241.8161.321.65659,0%184.211860.376676.16510
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SARABIA STYLE SRL36404387radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 6 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 5 active, cifră de afaceri cumulată 2,24 mil lei, 11 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MMG ASCEND S.R.L.

Este MMG ASCEND S.R.L. o firmă activă?

Da. MMG ASCEND S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este MMG ASCEND S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, MMG ASCEND S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 07.10.2010 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO27446820.

Ce cifră de afaceri are MMG ASCEND S.R.L.?

În 2025, MMG ASCEND S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.800.248 lei, în creștere cu 9,4% față de 2024, și un profit net de 575.011 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MMG ASCEND S.R.L.?

În 2025, MMG ASCEND S.R.L. a raportat un număr mediu de 10 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este MMG ASCEND S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MMG ASCEND S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are MMG ASCEND S.R.L. datorii la ANAF?

MMG ASCEND S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MMG ASCEND S.R.L.?

Sediul social declarat al MMG ASCEND S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR SADINEI.

Ce activitate are MMG ASCEND S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MMG ASCEND S.R.L. este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619).

Când a fost înființată MMG ASCEND S.R.L.?

MMG ASCEND S.R.L. a fost înregistrată pe 30.09.2010, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2010009344401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MMG ASCEND S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala