identitate. Intră în cont Pro
16 ANI PE PIAȚĂ

RADA RETAIL S.R.L.

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 27469824J2013001018123Plătitor TVA din 2015Verificat ANAF 13.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
972mii lei
▲ 178,8% vs. 2024
Profit net · 2025
934lei
▼ 91,3% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
16ani
din 2010
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, RADA RETAIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 971.909 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 178,8%. Rezultatul net a fost un profit de 934 lei. Datoriile totale au crescut cu 21,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
27469824
Nr. Reg. Comerțului
J2013001018123 · EUID ROONRC.J2013001018123
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2010-10-06 (16 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AUREL SUCIU · 8 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400440
Contact declarat
9 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 8 firme.

100 mN12345678
  1. VERTICAL SERV SRL · 22 m · CAEN 4525 · +1 firme la aceeași adresă
  2. SEBI SI IONUT S.R.L. · 26 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  3. ROTTAPRINT PRODIMPEX SRL · 64 m · CAEN 2222
  4. ROGNEAN THERAPY S.R.L. · 86 m · CAEN 8695
  5. ACI CLUJ SA · 89 m · CAEN 4100 · +25 firme la aceeași adresă
  6. JOSEFILM SERVICII SRL · 94 m · CAEN 4619 · +2 firme la aceeași adresă
  7. OPERA IMPEX S.R.L. · 97 m · CAEN 4636 · +2 firme la aceeași adresă
  8. ALCOTRONIC S.R.L. · 115 m · CAEN 4651

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025972 mii lei▲ 178,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
243 mii486 mii729 mii972 mii2023 · cifră de afaceri: 349.898 lei2023 · profit net: 203.865 lei20232024 · cifră de afaceri: 348.608 lei2024 · profit net: 10.761 lei20242025 · cifră de afaceri: 971.909 lei972 mii2025 · profit net: 934 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
556 mii lei▲ 21,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 7020 · 11.238 firme · mai sus decât 86% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 81% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
0,1% marjă · mai sus decât 19% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,1%
Creștere CA an/an
+178,8%
CA / salariat
485.955 lei
Datorii / active
50%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+15,4%/an
Grad de îndatorare
50%
Angajați, în timp
1 → 2 (2023–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025971.909+179%934−91,3%0,1%556.0381.106.969550.9312
2024348.608−0,4%10.761−94,7%3,1%455.9671.010.800554.8331
2023349.898203.86558,3%513.6851.057.758544.0731
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-13.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-08-1421160/211/2025Judecătoria Clujnapocacerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANA PROCONTAB SRL26346181în funcțiune
CARA CUCINA SRL35992254în funcțiune
DONIX INVENT SRL21878331radiată
RADA PERFUMERY S.R.L.39378819în funcțiune
STELLINE GROUP SRL32108990radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 11 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 7 active, cifră de afaceri cumulată 9,95 mil lei, 18 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RADA RETAIL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →