identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

NASECA INDUSTRIES SRL

CAEN 2612 — Fabricarea altor componente electronice
CUI 28099630J2011002230409Plătitor TVA din 2011TVA la încasareVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
268mii lei
▲ 4.059,3% vs. 2024
Profit net · 2025
119mii lei
▲ 353,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
15ani
din 2011
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

NASECA INDUSTRIES SRL (CUI 28099630, nr. J2011002230409) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2011. Activitatea principală: fabricarea altor componente electronice (CAEN 2612). Este plătitoare de TVA din 2011. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 268 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, NASECA INDUSTRIES SRL a raportat o cifră de afaceri de 267.981 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4.059,3%. Rezultatul net a fost un profit de 119.373 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.270,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28099630
Nr. Reg. Comerțului
J2011002230409 · EUID ROONRC.J2011002230409
Cod CAEN
2612 — Fabricarea altor componente electronice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-02-28 (15 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR BRĂTĂŞANCA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. PRINCIPAL DISTRIBUTION NEW CHEF 2009 S.R.L. · 22 m · CAEN 4636
  2. PERFECT CREDIT S.R.L. · 23 m · CAEN 6619
  3. LINK PRESS S.R.L. · 24 m · CAEN 4321
  4. IOANA-ALEX PRODCOM SRL · 26 m · CAEN 5262
  5. ABM SERVICE IMPEX SRL · 29 m · CAEN 9271 · +2 firme la aceeași adresă
  6. FRAŢII CREASTĂ S.R.L. · 39 m · CAEN 9001
  7. TAXI EFRAIM SI SOFIA S.R.L. · 48 m · CAEN 4933
  8. COAME DESIGN S.R.L. · 48 m · CAEN 4120

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025268 mii lei▲ 4.059,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
67 mii134 mii201 mii268 mii2023 · cifră de afaceri: 51.220 lei2023 · profit net: -38.213 lei20232024 · cifră de afaceri: 6.443 lei2024 · profit net: -47.011 lei20242025 · cifră de afaceri: 267.981 lei268 mii2025 · profit net: 119.373 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
28 mii lei▲ 1.270,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 2612 · 122 firme · mai sus decât 24% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Municipiul București · mai sus decât 49% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
44,6% marjă · mai sus decât 88% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
44,5%
Creștere CA an/an
+4.059,3%
CA / salariat
267.981 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+13,1%/an
Grad de îndatorare
17%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025267.981+999%119.37344,5%28.438169.817141.8251
20246.443−87,4%-47.011-729,6%2.07524.40122.4521
202351.220-38.213-74,6%1.82982.06280.3331
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
IREc COM IMPEX SRL16242680radiată
IREc PROD SRL16242698radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 3 active, cifră de afaceri cumulată 307 mii lei, 1 salariați, 5 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea altor componente electronice · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-13AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. BRĂTĂŞANCA, NR.48, AP.CAM. 1MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR BRĂTĂŞANCA, NR.48, CAM NR 1
2026-08-13Cod CAEN26112612

Întrebări despre NASECA INDUSTRIES SRL

Este NASECA INDUSTRIES SRL o firmă activă?

Da. NASECA INDUSTRIES SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este NASECA INDUSTRIES SRL plătitoare de TVA?

Da, NASECA INDUSTRIES SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 03.03.2011 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO28099630.

Ce cifră de afaceri are NASECA INDUSTRIES SRL?

În 2025, NASECA INDUSTRIES SRL a avut o cifră de afaceri de 267.981 lei, în creștere cu 4.059,3% față de 2024, și un profit net de 119.373 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are NASECA INDUSTRIES SRL?

În 2025, NASECA INDUSTRIES SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este NASECA INDUSTRIES SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care NASECA INDUSTRIES SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are NASECA INDUSTRIES SRL datorii la ANAF?

NASECA INDUSTRIES SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul NASECA INDUSTRIES SRL?

Sediul social declarat al NASECA INDUSTRIES SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR BRĂTĂŞANCA.

Ce activitate are NASECA INDUSTRIES SRL?

Activitatea principală declarată a NASECA INDUSTRIES SRL este „Fabricarea altor componente electronice” (cod CAEN 2612).

Când a fost înființată NASECA INDUSTRIES SRL?

NASECA INDUSTRIES SRL a fost înregistrată pe 28.02.2011, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2011002230409.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NASECA INDUSTRIES SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala