identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

ASROM INDUSTRII SRL

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 28296438J2011000630052Plătitor TVA din 2011Verificat ANAF 10.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
18,01mil lei
▲ 9,0% vs. 2024
Profit net · 2025
2,21mil lei
▲ 0,5% vs. 2024
Salariați
7
— constant
Contracte publice
69
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, ASROM INDUSTRII SRL a raportat o cifră de afaceri de 18.008.432 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,0%. Rezultatul net a fost un profit de 2.212.174 lei. Datoriile totale au crescut cu 303,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28296438
Nr. Reg. Comerțului
J2011000630052 · EUID ROONRC.J2011000630052
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-04-04 (15 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. DAN3DPROD S.R.L. · 55 m · CAEN 1812
  2. AMIA NOIR S.R.L. · 77 m · CAEN 6831
  3. OPTIM SECURITY CONSULTING S.R.L. · 149 m · CAEN 8009 · +2 firme la aceeași adresă
  4. ANDY BULDO CONS S.R.L. · 164 m · CAEN 4333 · +2 firme la aceeași adresă
  5. BOCA TEAM S.R.L. · 182 m · CAEN 4100
  6. AGC SMARTGARAGE S.R.L. · 188 m · CAEN 9531
  7. AGC SMARTPARTS S.R.L. · 194 m · CAEN 4782
  8. PASSION DANCE BY LORENA S.R.L. · 199 m · CAEN 8552

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202518,01 mil lei▲ 9,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
4,50 mil9,00 mil13,51 mil18,01 mil2023 · cifră de afaceri: 9.961.686 lei2023 · profit net: 1.264.467 lei20232024 · cifră de afaceri: 16.520.985 lei2024 · profit net: 2.201.490 lei20242025 · cifră de afaceri: 18.008.432 lei18,01 mil2025 · profit net: 2.212.174 lei2025
Salariați
7
20232025
Datorii totale
3,62 mil lei▲ 303,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4791 · 10.912 firme · mai sus decât 99% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Bihor · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
12,3% marjă · mai sus decât 66% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,3%
Creștere CA an/an
+9,0%
CA / salariat
2.572.633 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+51,9%/an
Grad de îndatorare
47%
Angajați, în timp
3 → 7 (2021–2025, +133%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202518.008.432+9,0%2.212.174+0,5%12,3%3.623.5927.786.9134.163.3217
202416.520.985+65,8%2.201.490+74,1%13,3%897.1783.914.6093.020.3787
20239.961.6861.264.46712,7%1.049.0982.470.4471.423.7286
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

3

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

69

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
8.086 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
66
Valoare totală
227.212 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MASIFLEMN CONCEPT TECH SRL37929881radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 18,01 mil lei, 7 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ASROM INDUSTRII SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →