identitate. Intră în cont Pro
15 ANI PE PIAȚĂ

RO-VERDE LANDSCAPING SRL

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 28503819J2011001349230Plătitor TVA din 2012Verificat ANAF 10.10.2026RO e-FacturaActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
57,89mil lei
▲ 58,5% vs. 2024
Profit net · 2025
3,14mil lei
▼ 34,8% vs. 2024
Salariați
56
▲ 36,6% vs. 2024
Contracte publice
62
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, RO-VERDE LANDSCAPING SRL a raportat o cifră de afaceri de 57.891.517 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 58,5%. Rezultatul net a fost un profit de 3.139.049 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 56.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
28503819
Nr. Reg. Comerțului
J2011001349230 · EUID ROONRC.J2011001349230
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-05-19 (15 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Măgurele
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. ATOMIŞTILOR · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
10 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 m250 mN12345678
  1. UCGS EXPERT SRL · 132 m · CAEN 4619 · +5 firme la aceeași adresă
  2. EMEA GLOBAL SOLUTIONS SRL · 194 m · CAEN 4619 · +15 firme la aceeași adresă
  3. HAPPY BAKER S.R.L. · 200 m · CAEN 4636 · +1 firme la aceeași adresă
  4. ANV AUTO LEASE S.R.L. · 239 m · CAEN 4941
  5. TRANSAN INTERACTIVE DISTRIBUTION SRL · 243 m · CAEN 4634
  6. DELICAKE EVENTS S.R.L. · 292 m · CAEN 1071 · +1 firme la aceeași adresă
  7. MIHAI & ELENA TRANS S.R.L. · 314 m · CAEN 4941
  8. SAL-TRANS-EXIM SRL · 330 m · CAEN 3811 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 202557,89 mil lei▲ 58,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
15,00 mil30,00 mil45,00 mil60,00 mil2023 · cifră de afaceri: 59.999.742 lei2023 · profit net: 7.157.159 lei20232024 · cifră de afaceri: 36.515.740 lei2024 · profit net: 4.817.130 lei20242025 · cifră de afaceri: 57.891.517 lei57,89 mil2025 · profit net: 3.139.049 lei2025
Salariați
56▲ 36,6%
20232025
Datorii totale
30,06 mil lei▲ 16,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 111 · 8.923 firme · mai sus decât 99% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Ilfov · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
5,4% marjă · mai sus decât 46% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,4%
Creștere CA an/an
+58,5%
CA / salariat
1.033.777 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+17,5%/an
Lichiditate curentă
1,04
Grad de îndatorare
61%
Scor Z-Altman
2,32 (zonă gri)
Angajați, în timp
160 → 56 (2021–2025, -65%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202557.891.517+58,5%3.139.049−34,8%5,4%30.055.49749.341.95919.114.18456
202436.515.740−39,1%4.817.130−32,7%13,2%25.845.45344.764.42418.814.93941
202359.999.7427.157.15911,9%42.788.35757.767.35714.905.44039
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-10.

Legi noi care privesc firma asta

3

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
RO-VERDE LANDSCAPING SRL, MAGURELE
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

62

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
48
Valoare totală
12.404.993 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
14
Valoare totală
922.357 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

12
Dosare în care firma apare ca parte
12
Ca creditor
2
Ca pârât
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-07-0311754/236/2026Judecătoria Giurgiuvalidare poprire aplicare amendă civilăFondTerţ poprit
2026-06-089926/236/2026Judecătoria Giurgiuvalidare poprireFondTerţ poprit
2026-04-226714/236/2026Judecătoria Giurgiuvalidare poprireFondTerţ poprit
2025-09-3029234/300/2025Judecătoria Sectorul2bucurestivalidare poprire 894/2025FondCreditor
2025-03-12926/329/2025Judecătoria Turnumagurelevalidare poprireFondTerţ poprit
2024-11-1323956/303/2024Judecătoria Sectorul6bucurestivalidare poprireFondTerţ poprit
2024-07-234777/2/2024Curtea De Apel Bucurestilitigiu privind achiziţiile publice - contestaţie atribuire DECIZIA CNSC NR.185RecursIntimat
2024-04-23225/36/2024Curtea De Apel Constantalitigiu privind achiziţiile publice Plângere - Decizia CNSC nr. 880/C5/689/05.04FondPârât
2023-09-122501/335/2016*Tribunalul Teleormancontestaţie la executareApelIntimat Intimat
2023-05-0310325/94/2023Judecătoria BufteapretenţiiFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate

FirmăCUIStare
AGRODYNAMIC SRL24415285în funcțiune
ECO DISTRIBUTION SRL21090391în funcțiune
ECO HORTICULTURA SRL10204555în funcțiune
ECO HORTIROM SRL14240968în funcțiune
ECO PLANT IMPORT EXPORT SRL19203316în funcțiune
GARDEN CENTER GRUP SRL15148952în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 9 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 5 active, cifră de afaceri cumulată 222,82 mil lei, 535 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RO-VERDE LANDSCAPING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →