identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

KAMPARO INVESTMENT WEST PART SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 29390149J2011014140402Plătitor TVA din 2012Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
12,49mil lei
▲ 5,5% vs. 2024
Profit net · 2025
3,16mil lei
▲ 42,2% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
14ani
din 2011
În anul 2025, KAMPARO INVESTMENT WEST PART SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.487.394 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,5%. Rezultatul net a fost un profit de 3.159.572 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29390149
Nr. Reg. Comerțului
J2011014140402 · EUID ROONRC.J2011014140402
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-11-28 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL VICTORIEI, NR.145, MODUL 1.4, ET.1
Cod poștal
10072
Contact declarat
105 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
12.487.394 lei
▲ 5,5%
Profit net
3.159.572 lei
▲ 42,2%
Datorii
103.983.512 lei
▲ 5,2%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.323.609 lei2024: 11.836.563 lei2025: 12.487.394 lei12,49 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.041.682 lei2024: 2.221.806 lei2025: 3.159.572 lei3,16 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,3%
Creștere CA an/an
+5,5%
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+14,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.487.394 lei3.159.572 lei103.983.512 lei179.255.998 lei74.062.974 lei0
202411.836.563 lei2.221.806 lei98.889.701 lei170.933.891 lei70.903.403 lei
20235.323.609 lei2.041.682 lei36.617.070 lei106.097.215 lei66.927.129 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AGRICULTURA SEPREUS S.R.L.49211990radiată
KAMPARO INVESTMENT MID EAST SRL29154504în funcțiune
DURAMAT TACNET S.R.L.41659743în funcțiune
KAMPARO INVESTMENT SRL25525855în funcțiune
KAMPARO MAXINENI S.R.L.48715662radiată
NUVEEN NATURAL CAPITAL S.R.L.37625670în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

IG
IRIDEX GROUP DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55258890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NC
NOVENTRA CAPITAL S.R.L.
CUI 55165839 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DA
DR. ARDELEANU INVESTMENTS S.R.L.
CUI 55156890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
S2
SNAGOV 25 S.R.L.
CUI 55106360 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SC
SANDYS COMPANY S.R.L.
CUI 55106190 · Sector 1 Mun. Bucureşti
A2
ALEXANDER 2025 S.R.L.
CUI 55106174 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
KAMPARO INVESTMENT WEST PART SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →