identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

STAY FIT SRL

CAEN 9313 — Activități ale centrelor de fitness
CUI 29896155J40/2746/2012Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2021
1,11mil lei
▲ 7,1% vs. 2020
Profit net · 2021
600mii lei
▲ 49,5% vs. 2020
Salariați
8
▼ 20,0% vs. 2020
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2021, STAY FIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.108.050 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,1%. Rezultatul net a fost un profit de 600.018 lei. Datoriile totale au scăzut cu 49,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29896155
Nr. Reg. Comerțului
J40/2746/2012 · EUID ROONRC.J40/2746/2012
Cod CAEN
9313 — Activități ale centrelor de fitness
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-03-13 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. IOAN BIANU, NR.27, ET.1, AP.3 · 8 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2021)
1.108.050 lei
▲ 7,1%
Profit net
600.018 lei
▲ 49,5%
Datorii
280.567 lei
▼ 49,2%
Salariați
8
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 1.953.539 lei2020: 1.034.414 lei2021: 1.108.050 lei1,11 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 1.164.342 lei2020: 401.279 lei2021: 600.018 lei600 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 102020: 102021: 8820192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
54,2%
Creștere CA an/an
+7,1%
CA / salariat
138.506 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
57,8%
Creștere medie anuală (2015–2021)
+26,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20211.108.050 lei600.018 lei280.567 lei1.247.823 lei1.038.908 lei8
20201.034.414 lei401.279 lei552.377 lei1.306.445 lei833.128 lei10
20191.953.539 lei1.164.342 lei352.538 lei1.883.858 lei1.537.112 lei10
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

JS
JOS SYSTEM LIMITED S.R.L.
CUI 47185967 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
UB
UJ BURGERS S.R.L.
CUI 46254910 · Restaurante
IW
ILLERTISSEN WINDKRAFT PROJEKT S.R.L.
CUI 42427202 · Producția de energie electrică
SF
STAY FIT COCOR S.R.L.
CUI 40576623 · Activități ale centrelor de fitness
SF
STAY FIT VITAN S.R.L.
CUI 40479035 · Activități ale centrelor de fitness
SF
STAY FIT GYM SRL
CUI 32182563 · Activități ale centrelor de fitness

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Activități ale centrelor de fitness · Municipiul București

SL
SELF LOVE TO UNITY S.R.L.
CUI 55048707 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MM
MAISON MUZA S.R.L.
CUI 54901678 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MANIFESTABUNDANCE S.R.L.
CUI 54594611 · Sector 1 Mun. Bucureşti
F3
FORM 3 STUDIO LAB S.R.L.
CUI 54425493 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BL
BOOTY LAB S.R.L.
CUI 54398860 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SS
SAVIA STUDIO S.R.L.
CUI 54333110 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STAY FIT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →