identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

COFETARIA LA ROSA SRL

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 30039614J22/602/2012Plătitor TVA din 2012RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,31mil lei
▼ 14,2% vs. 2024
Profit net · 2025
59mii lei
▲ 90,3% vs. 2024
Salariați
22
▼ 8,3% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, COFETARIA LA ROSA SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.310.214 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,2%. Rezultatul net a fost un profit de 58.770 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 22.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30039614
Nr. Reg. Comerțului
J22/602/2012 · EUID ROONRC.J22/602/2012
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-04-05 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
Adresă
JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. GHE. ASACHI, NR.3 · 3 firme aici
Cod poștal
707410
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.310.214 lei
▼ 14,2%
Profit net
58.770 lei
▲ 90,3%
Datorii
959.315 lei
▲ 8,1%
Salariați
22
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.660.771 lei2024: 2.692.729 lei2025: 2.310.214 lei2,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 86.294 lei2024: 30.888 lei2025: 58.770 lei59 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 232024: 242025: 222220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,5%
Creștere CA an/an
-14,2%
CA / salariat
105.010 lei
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+10,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.310.214 lei58.770 lei959.315 lei1.508.651 lei549.336 lei22
20242.692.729 lei30.888 lei887.256 lei1.377.822 lei490.566 lei24
20232.660.771 lei86.294 lei608.653 lei1.136.091 lei527.438 lei23
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
358 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AM
AKY MEDIA CENTER S.R.L.
CUI 45134827 · Activități ale agențiilor de publicitate
AB
AELIN BRIGHT S.R.L.
CUI 45100670 · Comerț cu ridicata nespecializat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AKY MEDIA CENTER S.R.L.45134827în funcțiune
LANGOS FACTORY S.R.L.48561504radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Iași

CP
CUPTORUL PANIDOR S.R.L.
CUI 52996728 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
CL
CROISSANT LABORATORY S.R.L.
CUI 49597727 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
LC
LA COLTUL DULCE SARAT S.R.L.
CUI 41557220 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
ML
MARKET LA ANA PROD S.R.L.
CUI 40456805 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
GS
GRANDEFORNO S.R.L.
CUI 40416924 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
MS
MUFFTANGERIE S.R.L.
CUI 40330270 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COFETARIA LA ROSA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →