identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

NENS STAR SRL

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 31327496J36/93/2013Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 14.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,06mil lei
▲ 22,1% vs. 2024
Profit net · 2025
114mii lei
▲ 45,3% vs. 2024
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, NENS STAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.055.322 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 22,1%. Rezultatul net a fost un profit de 113.834 lei. Datoriile totale au scăzut cu 69,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31327496
Nr. Reg. Comerțului
J36/93/2013 · EUID ROONRC.J36/93/2013
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-07 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. NICOLAE BĂLCESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. DUAL TOP SRL · 31 m · CAEN 4711 · +5 firme la aceeași adresă
  2. A & C EXPEDITION S.R.L. · 38 m · CAEN 5320
  3. SAMAS HR & P SOLUTIONS S.R.L. · 40 m · CAEN 7830
  4. JULIANO GAMING SRL · 72 m · CAEN 9329 · +4 firme la aceeași adresă
  5. RADALEX OPTIM SRL · 79 m · CAEN 5520
  6. EXISTENT IN S.R.L. · 84 m · CAEN 7320
  7. SKT INSIGHT EVALUATION S.R.L. · 85 m · CAEN 6832
  8. ENERGOWIND SRL · 95 m · CAEN 3511

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,06 mil lei▲ 22,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
264 mii528 mii791 mii1,06 mil2023 · cifră de afaceri: 733.387 lei2023 · profit net: 109.221 lei20232024 · cifră de afaceri: 864.479 lei2024 · profit net: 78.319 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.055.322 lei1,06 mil2025 · profit net: 113.834 lei2025
Salariați
4▼ 20,0%
20232025
Datorii totale
57 mii lei▼ 69,2%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4771 · 6.276 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Tulcea · mai sus decât 78% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
10,8% marjă · mai sus decât 70% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
10,8%
Creștere CA an/an
+22,1%
CA / salariat
263.831 lei
Datorii / active
10%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+26,6%/an
Grad de îndatorare
10%
Angajați, în timp
4 → 4 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.055.322+22,1%113.834+45,3%10,8%56.917588.793531.8764
2024864.479+17,9%78.319−28,3%9,1%184.590602.632418.0425
2023733.387109.22114,9%19.722359.445339.7234
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-14.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
694 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BACARRA SRL8443852radiată
LAGOS PARK SRL30542372radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 1,07 mil lei, 4 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NENS STAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →