identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

TOP ACTIV OIL SRL

CAEN 4730 — Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
CUI 31526650J2013000250399Plătitor TVA din 2013Verificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,82mil lei
▲ 3,2% vs. 2024
Profit net · 2025
99mii lei
▼ 5,5% vs. 2024
Salariați
7
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, TOP ACTIV OIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.823.022 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,2%. Rezultatul net a fost un profit de 99.434 lei. Datoriile totale au crescut cu 69,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31526650
Nr. Reg. Comerțului
J2013000250399 · EUID ROONRC.J2013000250399
Cod CAEN
4730 — Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-04-18 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. BUCEGI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
620117

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 11 firme.

100 mN12345678
  1. PRACTICOM SRL · 36 m · CAEN 4933
  2. ERTEM COM SRL · 60 m · CAEN 4645 · +8 firme la aceeași adresă
  3. B.R.M.MATEX S.R.L. · 67 m · CAEN 4614 · +4 firme la aceeași adresă
  4. VRANCEATUR & CO SRL · 69 m · CAEN 7912
  5. DOILUMIVIOR SRL · 69 m · CAEN 6820 · +3 firme la aceeași adresă
  6. ASIGURARE REASIGURARE OMNIASIG-AGI SA BUCURESTI SUCURSALA VRANCEA · 71 m · CAEN 6603
  7. COLAJ ARHITECTURĂ & DESIGN S.R.L. · 75 m · CAEN 7111
  8. INFOTRONIC S.A. · 82 m · CAEN 7220 · +14 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,82 mil lei▲ 3,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
456 mii912 mii1,37 mil1,82 mil2023 · cifră de afaceri: 1.576.704 lei2023 · profit net: 71.022 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.767.038 lei2024 · profit net: 105.220 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.823.022 lei1,82 mil2025 · profit net: 99.434 lei2025
Salariați
7
20232025
Datorii totale
116 mii lei▲ 69,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4730 · 902 firme · mai sus decât 32% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Vrancea · mai sus decât 88% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
5,5% marjă · mai sus decât 77% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,5%
Creștere CA an/an
+3,2%
CA / salariat
260.432 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+7,3%/an
Grad de îndatorare
23%
Angajați, în timp
7 → 7 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.823.022+3,2%99.434−5,5%5,5%115.559503.653388.0947
20241.767.038+12,1%105.220+48,2%6,0%68.097464.007395.9107
20231.576.70471.0224,5%111.275444.899333.6247
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
264 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NORA WHITE TRADE S.R.L.16019565radiată
PAULA COM SRL6381540radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 1,82 mil lei, 7 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOP ACTIV OIL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →