identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

DECE TIM GRUP SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 32200961J12/2737/2013Neplătitor TVAVerificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
55mii €
▲ 68,7% vs. 2024
Profit net · 2025
21mii €
▲ 315,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
13ani
din 2013
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

DECE TIM GRUP SRL (CUI 32200961, nr. J12/2737/2013) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Sânnicoară, comuna Apahida, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală: activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 276 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, DECE TIM GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 276.300 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 71,0%. Rezultatul net a fost un profit de 105.530 lei. Datoriile totale au scăzut cu 46,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (107.933 lei) depășesc activele totale (39.089 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-68.844 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32200961
Nr. Reg. Comerțului
J12/2737/2013 · EUID ROONRC.J12/2737/2013
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-09-03 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202555 mii €▲ 68,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
14 mii27 mii41 mii55 mii2023 · cifră de afaceri: 11.189 €2023 · profit net: -13.803 €20232024 · cifră de afaceri: 32.485 €2024 · profit net: 5.034 €20242025 · cifră de afaceri: 54.788 €55 mii2025 · profit net: 20.926 €2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
21 mii €▼ 46,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 7112 · 16.252 firme · mai sus decât 54% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Cluj · mai sus decât 57% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
38,2% marjă · mai sus decât 60% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
38,2%
Creștere CA an/an
+68,7%
CA / salariat
27.394 €
Datorii / active
276%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+15,8%/an
Grad de îndatorare
276%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202554.788+68,7%20.926+316%38,2%21.4027.751-13.6512
202432.485+190%5.03415,5%40.1685.115-35.0532
202311.189-13.803-123,4%41.6491.334-40.3152
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre DECE TIM GRUP SRL

Este DECE TIM GRUP SRL o firmă activă?

Da. DECE TIM GRUP SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este DECE TIM GRUP SRL plătitoare de TVA?

Nu, DECE TIM GRUP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 30.10.2026).

Ce cifră de afaceri are DECE TIM GRUP SRL?

În 2025, DECE TIM GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 276.300 lei, în creștere cu 71,0% față de 2024, și un profit net de 105.530 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are DECE TIM GRUP SRL?

În 2025, DECE TIM GRUP SRL a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este DECE TIM GRUP SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care DECE TIM GRUP SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are DECE TIM GRUP SRL datorii la ANAF?

DECE TIM GRUP SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul DECE TIM GRUP SRL?

Sediul social declarat al DECE TIM GRUP SRL este în JUD. CLUJ, SAT SÂNNICOARĂ COM. APAHIDA, STR. BRĂDUŢULUI.

Ce activitate are DECE TIM GRUP SRL?

Activitatea principală declarată a DECE TIM GRUP SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112).

Când a fost înființată DECE TIM GRUP SRL?

DECE TIM GRUP SRL a fost înregistrată pe 03.09.2013, cu numărul de ordine în registrul comerțului J12/2737/2013.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DECE TIM GRUP   SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala