identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

VANNES EUROPE S.R.L.

CAEN 4684 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CUI 33402187J2020000349330Plătitor TVA din 2014TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,10mil lei
▼ 13,5% vs. 2024
Profit net · 2025
576mii lei
▲ 4,0% vs. 2024
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
77
SEAP · activ 2026
În anul 2025, VANNES EUROPE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.104.625 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 13,5%. Rezultatul net a fost un profit de 575.975 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33402187
Nr. Reg. Comerțului
J2020000349330 · EUID ROONRC.J2020000349330
Cod CAEN
4684 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-07-21 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, CAL. BURDUJENI, NR.18, BL.147, SC.E, ET.PARTER, AP.1
Cod poștal
720115

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.104.625 lei
▼ 13,5%
Profit net
575.975 lei
▲ 4,0%
Datorii
185.155 lei
▼ 10,7%
Salariați
0
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.625.029 lei2024: 2.433.480 lei2025: 2.104.625 lei2,10 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 655.977 lei2024: 553.710 lei2025: 575.975 lei576 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 0020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
27,4%
Creștere CA an/an
-13,5%
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.104.625 lei575.975 lei185.155 lei2.092.696 lei1.907.552 lei0
20242.433.480 lei553.710 lei207.428 lei1.564.658 lei1.358.567 lei2
20232.625.029 lei655.977 lei186.980 lei990.323 lei804.862 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

77

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
8.205 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
72
Valoare totală
180.087 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · Suceava

TD
TERMO DEPOZIT S.R.L.
CUI 47134378 · Mun. Suceava
AS
ADETERM S.R.L.
CUI 45204116 · Mun. Suceava
AS
AEROGINERO S.R.L.
CUI 34281873 · Mun. Suceava
CD
CALOR DESIGN SRL
CUI 26720773 · Mun. Suceava
DI
DIARUX SRL
CUI 23550712 · Mun. Suceava
IT
ITALPROD SRL
CUI 17614021 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

18

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 18 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VANNES EUROPE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →