identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ANDINI & CO INVESTMENT S.R.L.

CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 33437185J33/631/2014Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
558mii lei
▲ 30,6% vs. 2024
Profit net · 2025
25mii lei
▲ 1.338,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, ANDINI & CO INVESTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 557.981 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 30,6%. Rezultatul net a fost un profit de 25.266 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33437185
Nr. Reg. Comerțului
J33/631/2014 · EUID ROONRC.J33/631/2014
Cod CAEN
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6812. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-07-30 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Rădăuţi
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.131 A · 2 firme aici
Cod poștal
725400
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
557.981 lei
▲ 30,6%
Profit net
25.266 lei
▲ 1.338,0%
Datorii
126.874 lei
▲ 46,0%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 59.487 lei2024: 427.351 lei2025: 557.981 lei558 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 8.920 lei2024: 1.757 lei2025: 25.266 lei25 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,5%
Creștere CA an/an
+30,6%
CA / salariat
278.991 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+165,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025557.981 lei25.266 lei126.874 lei3.612.581 lei3.487.028 lei2
2024427.351 lei1.757 lei86.921 lei3.548.683 lei3.461.762 lei2
202359.487 lei8.920 lei62.084 lei67.648 lei5.564 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NB
NIKODEMUS-BABIUC EXIM SRL
CUI 6338877 · Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NIKODEMUS-BABIUC EXIM SRL6338877în funcțiune
N FORCE SRL21730172radiată
NIKODEMUS 2000 SRL13515963radiată
SWISSRO SA11421935radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Suceava

VI
VERT INVESTMENTS GROUP S.R.L.
CUI 48685499 · Mun. Rădăuţi
GV
GREEN VILLAGE RĂDĂUŢI S.R.L.
CUI 46540823 · Mun. Rădăuţi
BC
BISTRO COQUETTE S.R.L.
CUI 35749728 · Mun. Rădăuţi
DI
DUCIUC IMOBILIARE S.R.L.
CUI 45267920 · Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti
DE
DARIC EVOLUTION S.R.L.
CUI 44899651 · Mun. Fălticeni
MB
MANDACHI BROTHERS S.R.L.
CUI 44123692 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANDINI & CO INVESTMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →