identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

AMBI CONCEPT SRL

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 33900718J40/14527/2014Plătitor TVA din 2016RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,02mil lei
▼ 11,1% vs. 2024
Profit net · 2025
29mii lei
▼ 29,3% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, AMBI CONCEPT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.022.617 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,1%. Rezultatul net a fost un profit de 29.196 lei. Datoriile totale au crescut cu 30,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33900718
Nr. Reg. Comerțului
J40/14527/2014 · EUID ROONRC.J40/14527/2014
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-12-16 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ARCADIEI, NR.49
Cod poștal
42179
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.022.617 lei
▼ 11,1%
Profit net
29.196 lei
▼ 29,3%
Datorii
348.909 lei
▲ 30,2%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.192.450 lei2024: 1.150.841 lei2025: 1.022.617 lei1,02 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 21.101 lei2024: 41.290 lei2025: 29.196 lei29 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,9%
Creștere CA an/an
-11,1%
CA / salariat
511.309 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
41,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.022.617 lei29.196 lei348.909 lei418.696 lei69.787 lei2
20241.150.841 lei41.290 lei267.930 lei319.521 lei51.591 lei2
20231.192.450 lei21.101 lei270.849 lei292.150 lei21.301 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
885 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Municipiul București

KS
KOSMETALCONSTRUCT S.R.L.
CUI 53840920 · Sector 4 Mun. Bucureşti
FM
FORTIS METAL S.R.L.
CUI 52775476 · Sector 4 Mun. Bucureşti
BP
BALUSTRADE PROFI S.R.L.
CUI 52558612 · Sector 4 Mun. Bucureşti
KM
KEMCO METAL WORKS S.R.L.
CUI 51845867 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ES
ELST S.R.L.
CUI 51439281 · Sector 4 Mun. Bucureşti
IS
INOWORKS S.R.L.
CUI 51287957 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AMBI CONCEPT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →