identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

EAST AGRO INPUT S.R.L.

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 33924911J2014001162269Plătitor TVA din 2015Verificat ANAF 12.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)Înregistrat ANF (fitosanitar)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
136,48mil lei
▲ 56,9% vs. 2024
Profit net · 2025
3,93mil lei
▲ 83,6% vs. 2024
Salariați
24
▲ 41,2% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2014
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, EAST AGRO INPUT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 136.481.550 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 56,9%. Rezultatul net a fost un profit de 3.933.673 lei. Datoriile totale au crescut cu 63,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 24.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33924911
Nr. Reg. Comerțului
J2014001162269 · EUID ROONRC.J2014001162269
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-12-22 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Bogata Com. Bogata
Adresă
JUD. MUREŞ, COM. BOGATA, BOGATA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

11 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025136,48 mil lei▲ 56,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
34,12 mil68,24 mil102,36 mil136,48 mil2023 · cifră de afaceri: 72.269.965 lei2023 · profit net: 842.767 lei20232024 · cifră de afaceri: 86.980.076 lei2024 · profit net: 2.141.999 lei20242025 · cifră de afaceri: 136.481.550 lei136,48 mil2025 · profit net: 3.933.673 lei2025
Salariați
24▲ 41,2%
20232025
Datorii totale
61,27 mil lei▲ 63,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4619 · 6.701 firme · mai sus decât 100% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Mureș · mai sus decât 100% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,9% marjă · mai sus decât 32% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,9%
Creștere CA an/an
+56,9%
CA / salariat
5.686.731 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+104,4%/an
Grad de îndatorare
83%
Angajați, în timp
10 → 24 (2021–2025, +140%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025136.481.550+56,9%3.933.673+83,6%2,9%61.274.72673.559.92311.970.41124
202486.980.076+20,4%2.141.999+154%2,5%37.381.42145.739.5478.036.73817
202372.269.965842.7671,2%34.604.82040.881.7775.894.73914
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026
Operator înregistrat ANF pentru comercializarea produselor de protecția plantelor
comercializare – depozite; sediu: Sat.Bogata, com.Bogata nr.486D jud.Mures; punct de lucru: Sinpaul nr.6A
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—Autoritatea Națională Fitosanitară (ANF)
lista din 04.10.2026

Dosare în instanță

30
Dosare în care firma apare ca parte
30
Ca creditor
15
Ca reclamant
11
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-10-021739/97/2026/a2Tribunalul Hunedoaracontestaţie împotriva hotărârii comitetului/adunarii creditorilor contestaţie îmFondCreditor
2026-09-301739/97/2026/a1Tribunalul Hunedoaracontestaţie creanţe contestaţie împotriva tabelului preliminar al creanţelor, puFondCreditor
2026-06-181739/97/2026Tribunalul Hunedoaracererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) Disjuns din dos nr.154FondCreditor
2026-05-182368/251/2026Judecătoria Luduscerere de valoare redusăFondReclamant
2026-05-182369/251/2026Judecătoria Luduscerere de valoare redusăFondReclamant
2026-05-182370/251/2026Judecătoria Luduscerere de valoare redusăFondReclamant
2026-05-182398/251/2026Judecătoria Luduscerere de valoare redusăFondReclamant
2025-12-0518088/320/2025Judecătoria Targumuresacţiune în anulare dos. 100/1371/2025FondPârât
2025-12-0425281/211/2025Tribunalul Comercialclujîncuviinţarea executării siliteApelApelant
2025-11-2699/1371/2025Judecătoria Ludusordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EAST AGRO INPUT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →