identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

BELVEDERE DEVELOPMENT SRL

CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 34297764J40/3824/2015Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
1,55mil lei
▼ 97,3% vs. 2020
Profit net · 2021
−745mii lei
▼ 109,3% vs. 2020
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2020
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2021, BELVEDERE DEVELOPMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.548.639 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 97,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 745.234 lei. Datoriile totale au crescut cu 382,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2021 (-745.234 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34297764
Nr. Reg. Comerțului
J40/3824/2015 · EUID ROONRC.J40/3824/2015
Cod CAEN
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6812. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-27 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2021)
1.548.639 lei
▼ 97,3%
Profit net
-745.234 lei
▼ 109,3%
Datorii
4.281.299 lei
▲ 382,9%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 124.036.140 lei2020: 57.339.624 lei2021: 1.548.639 lei1,55 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 21.705.393 lei2020: 7.989.385 lei2021: -745.234 lei−745 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 52020: 62021: 5520192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
-48,1%
Creștere CA an/an
-97,3%
CA / salariat
309.728 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-20,1%
Creștere medie anuală (2018–2021)
-78,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20211.548.639 lei-745.234 lei4.281.299 lei8.038.253 lei3.701.546 lei5
202057.339.624 lei7.989.385 lei886.603 lei43.581.575 lei42.791.007 lei6
2019124.036.140 lei21.705.393 lei19.594.740 lei136.366.175 lei116.827.384 lei5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2015–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ONNA CREATIVE SERVICES S.R.L.46551083în funcțiune
SYNTHESIS SRL18050745în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Municipiul București

PC
PROFESSIONAL CONSULTING DEVELOPMENT & CONSTRUCTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51071626 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DC
DAVILA CAPITAL S.R.L.
CUI 51069685 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VD
VEL DEVOPS S.R.L.
CUI 51044877 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MI
MEMIS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 51029036 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EM
ERSTE MANAGEMENT S.R.L.
CUI 50929749 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LE
LUXNOR ETIQUETTE NORD S.R.L.
CUI 50924261 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BELVEDERE DEVELOPMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →