identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

GRUP BEST BATIMENT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 34350566J33/333/2015Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
4,49mil lei
▲ 57,9% vs. 2021
Profit net · 2022
435mii lei
▲ 165,6% vs. 2021
Salariați
14
▼ 22,2% vs. 2021
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2022, GRUP BEST BATIMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.492.178 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 57,9%. Rezultatul net a fost un profit de 434.802 lei. Datoriile totale au scăzut cu 45,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 14.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34350566
Nr. Reg. Comerțului
J33/333/2015 · EUID ROONRC.J33/333/2015
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-04-08 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2022)
4.492.178 lei
▲ 57,9%
Profit net
434.802 lei
▲ 165,6%
Datorii
404.131 lei
▼ 45,5%
Salariați
14
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 3.701.787 lei2021: 2.844.467 lei2022: 4.492.178 lei4,49 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 158.548 lei2021: 163.703 lei2022: 434.802 lei435 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 192021: 182022: 141420202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
9,7%
Creștere CA an/an
+57,9%
CA / salariat
320.870 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50,3%
Creștere medie anuală (2016–2022)
+0,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20224.492.178 lei434.802 lei404.131 lei1.268.281 lei864.150 lei14
20212.844.467 lei163.703 lei741.997 lei1.692.371 lei950.374 lei18
20203.701.787 lei158.548 lei817.083 lei1.603.754 lei786.671 lei19
🔒 Încă 5 ani de istoric (2015–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EUROMAC BUILDERS S.R.L.51418327în funcțiune
NICOLAICA PLUS SRL29512408radiată
SEFIROTE S.R.L.54674192în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Suceava

LB
LTI BUILD SMART S.R.L.
CUI 50073360 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
DP
DAV PROVIDER S.R.L.
CUI 47535590 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
TR
TIMO-ROX CONSTRUCTII & CURATENIE S.R.L.
CUI 42575586 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
DM
D.M.C. CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 42182870 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
ER
ELIDAN-RENO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39592218 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi
EC
EDIL CRISTICHIO S.R.L.
CUI 33484390 · Sat Măneuţi Com. Frătăuţii Vechi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GRUP BEST BATIMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →