identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

PMC CONSTRUCT INVEST CASE SRL

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 34589670J35/1315/2015Plătitor TVA din 2021TVA la încasareVerificat ANAF 17.10.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
494mii lei
▼ 9,8% vs. 2024
Profit net · 2025
3.130lei
▲ 101,6% vs. 2024
Salariați
3
▼ 40,0% vs. 2024
Contracte publice
7
SEAP · activ 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PMC CONSTRUCT INVEST CASE SRL a raportat o cifră de afaceri de 494.180 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,8%. Rezultatul net a fost un profit de 3.130 lei. Datoriile totale au crescut cu 22,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34589670
Nr. Reg. Comerțului
J35/1315/2015 · EUID ROONRC.J35/1315/2015
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-06-02 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. TRAFFIC & URBAN MOBILITY CONSULTING S.R.L. · 49 m · CAEN 7112
  2. HÎRZA CONSULT SRL · 49 m · CAEN 7020
  3. ASALT SPIRIT S.R.L. · 80 m · CAEN 8551
  4. FLEX WOODLAND S.R.L. · 115 m · CAEN 4120
  5. DEVCONNECT IT SRL · 121 m · CAEN 4321 · +2 firme la aceeași adresă
  6. COPILOT & KID ENTERPRISES S.R.L. · 121 m · CAEN 7490 · +12 firme la aceeași adresă
  7. CABINET MEDICAL DR. GUNAJEET S.R.L. · 162 m · CAEN 8622 · +16 firme la aceeași adresă
  8. LUNA LIFT S.R.L. · 167 m · CAEN 7732 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025494 mii lei▼ 9,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
278 mii556 mii834 mii1,11 mil2023 · cifră de afaceri: 1.112.642 lei2023 · profit net: 304.942 lei20232024 · cifră de afaceri: 548.052 lei2024 · profit net: -198.266 lei20242025 · cifră de afaceri: 494.180 lei494 mii2025 · profit net: 3.130 lei2025
Salariați
3▼ 40,0%
20232025
Datorii totale
109 mii lei▲ 22,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4120 · 14.514 firme · mai sus decât 71% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Timiș · mai sus decât 69% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,6% marjă · mai sus decât 35% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,6%
Creștere CA an/an
-9,8%
CA / salariat
164.727 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,3%/an
Grad de îndatorare
19%
Angajați, în timp
2 → 3 (2021–2025, +50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025494.180−9,8%3.1300,6%109.127577.591470.0983
2024548.052−50,7%-198.266−165%-36,2%88.928839.600927.7515
20231.112.642304.94227,4%131.6721.348.5941.626.0173
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

7

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
7
Valoare totală
96.010 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PROMAR CONSTRUCT & CONSULTING SRL17542952radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 1 active, cifră de afaceri cumulată 494 mii lei, 3 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Timiș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PMC CONSTRUCT INVEST CASE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →