identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

IMAMED TECH SRL

CAEN 8691 — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
CUI 34754874J2015008397403Neplătitor TVAVerificat ANAF 01.11.2026imamed.roActivăÎn contract cu Casa de Asigurări
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
10,87mil lei
▲ 16,0% vs. 2024
Profit net · 2025
392mii lei
▲ 169,5% vs. 2024
Salariați
15
▲ 15,4% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2015
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

IMAMED TECH SRL (CUI 34754874, nr. J2015008397403) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2015. Activitatea principală: servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale (CAEN 8691). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,87 mil lei și 15 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, IMAMED TECH SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.869.624 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,0%. Rezultatul net a fost un profit de 392.426 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34754874
Nr. Reg. Comerțului
J2015008397403 · EUID ROONRC.J2015008397403
Cod CAEN
8691 — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-07-09 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL GIULEŞTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
imamed.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN123
  1. COMIR INTERNATIONAL & CO SRL · 23 m · CAEN 6820 · +6 firme la aceeași adresă
  2. LUSIFAN IMPORT EXPORT S.R.L. · 70 m · CAEN 4719 · +20 firme la aceeași adresă
  3. DROSSEL INTERCOM SRL · 80 m · CAEN 6820 · +11 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202510,87 mil lei▲ 16,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,72 mil5,43 mil8,15 mil10,87 mil2023 · cifră de afaceri: 6.147.228 lei2023 · profit net: -228.509 lei20232024 · cifră de afaceri: 9.373.012 lei2024 · profit net: -564.869 lei20242025 · cifră de afaceri: 10.869.624 lei10,87 mil2025 · profit net: 392.426 lei2025
Salariați
15▲ 15,4%
20232025
Datorii totale
10,12 mil lei▼ 4,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 8691 · 358 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
3,6% marjă · mai sus decât 34% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,6%
Creștere CA an/an
+16,0%
CA / salariat
724.642 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+94,6%/an
Grad de îndatorare
78%
Angajați, în timp
7 → 15 (2021–2025, +114%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.869.624+16,0%392.4263,6%10.117.68313.009.0032.900.74515
20249.373.012+52,5%-564.869-6,0%10.637.53912.938.7572.308.52013
20236.147.228-228.509-3,7%9.050.74412.459.6693.416.8679
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Laborator în contract cu CAS
IMAMED TECH SRL, Bucureşti Sectorul 6, Calea GIULEŞTI, Nr. 41B, PARTER ŞI ETAJELE 1, 2, 3, ŞI 4
—valabil—Casele județene de asigurări de sănătate (CNAS)
lista din 07.11.2026
Puncte de activitate verificate · 1

Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.

Laborator 1

  • IMAMED TECH SRL, Bucureşti Sectorul 6, Calea GIULEŞTI, Nr. 41B, PARTER ŞI ETAJELE 1, 2, 3, ŞI 4

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANATOM TECH S.R.L.35288357radiată
BIOTEST SRL14506564în funcțiune
IMAMED CT S.R.L.43714933în funcțiune
MEDICAL SECURITY SRL29966498în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 4 active, cifră de afaceri cumulată 25,73 mil lei, 58 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre IMAMED TECH SRL

Este IMAMED TECH SRL o firmă activă?

Da. IMAMED TECH SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este IMAMED TECH SRL plătitoare de TVA?

Nu, IMAMED TECH SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 01.11.2026).

Ce cifră de afaceri are IMAMED TECH SRL?

În 2025, IMAMED TECH SRL a avut o cifră de afaceri de 10.869.624 lei, în creștere cu 16,0% față de 2024, și un profit net de 392.426 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are IMAMED TECH SRL?

În 2025, IMAMED TECH SRL a raportat un număr mediu de 15 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este IMAMED TECH SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care IMAMED TECH SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 25.09.2026.

Are IMAMED TECH SRL datorii la ANAF?

IMAMED TECH SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul IMAMED TECH SRL?

Sediul social declarat al IMAMED TECH SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL GIULEŞTI.

Ce activitate are IMAMED TECH SRL?

Activitatea principală declarată a IMAMED TECH SRL este „Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale” (cod CAEN 8691).

Când a fost înființată IMAMED TECH SRL?

IMAMED TECH SRL a fost înregistrată pe 09.07.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2015008397403.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IMAMED TECH SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala