identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

IMAMED CT S.R.L.

CAEN 8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
CUI 43714933J40/2373/2021Neplătitor TVAVerificat ANAF 05.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,69mil lei
▼ 0,8% vs. 2024
Profit net · 2025
202mii lei
▼ 18,4% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

IMAMED CT S.R.L. (CUI 43714933, nr. J40/2373/2021) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2021. Activitatea principală: alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,69 mil lei și 4 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 05.11.2026.

În anul 2025, IMAMED CT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.690.793 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,8%. Rezultatul net a fost un profit de 201.676 lei. Datoriile totale au crescut cu 36,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43714933
Nr. Reg. Comerțului
J40/2373/2021 · EUID ROONRC.J40/2373/2021
Cod CAEN
8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8691, 8692, 8693, 8694, 8695, 8696, 8699. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-11 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CALEA GIULEŞTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN123
  1. COMIR INTERNATIONAL & CO SRL · 23 m · CAEN 6820 · +6 firme la aceeași adresă
  2. LUSIFAN IMPORT EXPORT S.R.L. · 70 m · CAEN 4719 · +20 firme la aceeași adresă
  3. DROSSEL INTERCOM SRL · 80 m · CAEN 6820 · +11 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,69 mil lei▼ 0,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
426 mii852 mii1,28 mil1,70 mil2023 · cifră de afaceri: 1.504.715 lei2023 · profit net: 256.586 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.704.528 lei2024 · profit net: 247.150 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.690.793 lei1,69 mil2025 · profit net: 201.676 lei2025
Salariați
4▲ 33,3%
20232025
Datorii totale
654 mii lei▲ 36,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 8690 · 1.499 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 83% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
11,9% marjă · mai sus decât 51% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
11,9%
Creștere CA an/an
-0,8%
CA / salariat
422.698 lei
Datorii / active
77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+42,7%/an
Grad de îndatorare
77%
Angajați, în timp
3 → 4 (2021–2025, +33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.690.793−0,8%201.676−18,4%11,9%653.825853.581201.9164
20241.704.528+13,3%247.150−3,7%14,5%478.687737.908261.7693
20231.504.715256.58617,1%425.119599.014177.6623
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-05.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANATOM TECH S.R.L.35288357radiată
BIOTEST SRL14506564în funcțiune
IMAMED TECH SRL34754874în funcțiune
MEDICAL SECURITY SRL29966498în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 4 active, cifră de afaceri cumulată 25,73 mil lei, 58 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre IMAMED CT S.R.L.

Este IMAMED CT S.R.L. o firmă activă?

Da. IMAMED CT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 05.11.2026).

Este IMAMED CT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, IMAMED CT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 05.11.2026).

Ce cifră de afaceri are IMAMED CT S.R.L.?

În 2025, IMAMED CT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.690.793 lei, în scădere cu 0,8% față de 2024, și un profit net de 201.676 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are IMAMED CT S.R.L.?

În 2025, IMAMED CT S.R.L. a raportat un număr mediu de 4 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este IMAMED CT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care IMAMED CT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are IMAMED CT S.R.L. datorii la ANAF?

IMAMED CT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul IMAMED CT S.R.L.?

Sediul social declarat al IMAMED CT S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CALEA GIULEŞTI.

Ce activitate are IMAMED CT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a IMAMED CT S.R.L. este „Alte activități referitoare la sănătatea umană” (cod CAEN 8690).

Când a fost înființată IMAMED CT S.R.L.?

IMAMED CT S.R.L. a fost înregistrată pe 11.02.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/2373/2021.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IMAMED CT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala