identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL

CAEN 8210 — Activități de secretariat și servicii suport
CUI 34958769J2015010792405Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
800mii lei
▼ 26,0% vs. 2024
Profit net · 2025
394mii lei
▼ 73,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2015
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL (CUI 34958769, nr. J2015010792405) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2015. Activitatea principală: activități de secretariat și servicii suport (CAEN 8210). Este plătitoare de TVA din 2021. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 800 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL a raportat o cifră de afaceri de 799.980 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 26,0%. Rezultatul net a fost un profit de 393.526 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34958769
Nr. Reg. Comerțului
J2015010792405 · EUID ROONRC.J2015010792405
Cod CAEN
8210 — Activități de secretariat și servicii suport
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-09-02 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR TOMA CARAGIU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
30042
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 11 firme.

100 mN123
  1. SQUARE PARKING SRL · 22 m · CAEN 5221
  2. STEF.CONST.VIC.COM IMPEX S.R.L. · 47 m · CAEN 4725
  3. NIMB-DECEBAL SRL · 47 m · CAEN 4322 · +37 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025800 mii lei▼ 26,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
367 mii734 mii1,10 mil1,47 mil2023 · cifră de afaceri: 653.872 lei2023 · profit net: 435.859 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.081.387 lei2024 · profit net: 1.467.305 lei20242025 · cifră de afaceri: 799.980 lei800 mii2025 · profit net: 393.526 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
1,31 mil lei▼ 20,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 8210 · 2.006 firme · mai sus decât 95% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 74% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
49,2% marjă · mai sus decât 67% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
49,2%
Creștere CA an/an
-26,0%
CA / salariat
799.980 lei
Datorii / active
77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+24,0%/an
Grad de îndatorare
77%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025799.980−26,0%393.526−73,2%49,2%1.308.2581.702.024393.7661
20241.081.387+65,4%1.467.305+237%135,7%1.638.3913.105.9361.467.5451
2023653.872435.85966,7%1.365.6601.806.759441.0991
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca creditor
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-06-13352/1259/2018Curtea De Apel Pitestiînchiderea proceduriiApelIntimat Creditor
2018-09-28352/1259/2018Tribunalul Comercialargescererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

11 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BOJNICE S.R.L.49603985radiată
DKD RENTING SERVICES S.A.31078069radiată
ELITE PRO ACTION S.R.L.43866982în funcțiune
GLOBAL FIRST MANAGEMENT S.R.L.30623388în funcțiune
NEWS REPUBLIC SRL36790075în funcțiune
NORDESTINA S.R.L.47384390în funcțiune
NORDESTINA UTILAJE S.R.L.50834983în funcțiune
PALLADINE S.R.L.48712798radiată
PRO TELECOM BUSINESS S.R.L.40362980în funcțiune
REGATAS S.R.L.50835210în funcțiune
TOP REVISAL TEAM S.R.L.47100359în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 18 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 13 active, cifră de afaceri cumulată 45,20 mil lei, 258 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de secretariat și servicii suport · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL

Este MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL o firmă activă?

Da. MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL plătitoare de TVA?

Da, MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2021 (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO34958769.

Ce cifră de afaceri are MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL?

În 2025, MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL a avut o cifră de afaceri de 799.980 lei, în scădere cu 26,0% față de 2024, și un profit net de 393.526 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL?

În 2025, MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 15.09.2026.

Are MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL procese în instanță?

Da, MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL datorii la ANAF?

MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL?

Sediul social declarat al MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR TOMA CARAGIU.

Ce activitate are MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL?

Activitatea principală declarată a MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL este „Activități de secretariat și servicii suport” (cod CAEN 8210).

Când a fost înființată MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL?

MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL a fost înregistrată pe 02.09.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2015010792405.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala