identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TOP REVISAL TEAM S.R.L.

CAEN 7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CUI 47100359J2022002994037Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,67mil lei
▲ 103,3% vs. 2024
Profit net · 2025
225mii lei
▼ 51,0% vs. 2024
Salariați
21
▲ 320,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TOP REVISAL TEAM S.R.L. (CUI 47100359, nr. J2022002994037) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Mărăcineni, județul Argeș, înființată în 2022. Activitatea principală: activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,67 mil lei și 21 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, TOP REVISAL TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.671.752 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 103,3%. Rezultatul net a fost un profit de 224.868 lei. Datoriile totale au crescut cu 146,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 21.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47100359
Nr. Reg. Comerțului
J2022002994037 · EUID ROONRC.J2022002994037
Cod CAEN
7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-31 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,67 mil lei▲ 103,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
418 mii836 mii1,25 mil1,67 mil2023 · cifră de afaceri: 297.380 lei2023 · profit net: -241.749 lei20232024 · cifră de afaceri: 822.399 lei2024 · profit net: 458.640 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.671.752 lei1,67 mil2025 · profit net: 224.868 lei2025
Salariați
21▲ 320,0%
20232025
Datorii totale
391 mii lei▲ 146,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7810 · 1.585 firme · mai sus decât 90% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Argeș · mai sus decât 84% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
13,5% marjă · mai sus decât 51% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
13,5%
Creștere CA an/an
+103,3%
CA / salariat
79.607 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44,6%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+96,3%/an
Grad de îndatorare
44%
Angajați, în timp
2 → 21 (2023–2025, +950%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.671.752+103%224.868−51,0%13,5%390.887895.518504.63121
2024822.399+177%458.64055,8%158.697594.015435.3185
2023297.380-241.749-81,3%34.01210.690-23.3222
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

11 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BOJNICE S.R.L.49603985radiată
DKD RENTING SERVICES S.A.31078069radiată
ELITE PRO ACTION S.R.L.43866982în funcțiune
GLOBAL FIRST MANAGEMENT S.R.L.30623388în funcțiune
MANAGEMENT ADVISORY & RECOVERY SRL34958769în funcțiune
NEWS REPUBLIC SRL36790075în funcțiune
NORDESTINA S.R.L.47384390în funcțiune
NORDESTINA UTILAJE S.R.L.50834983în funcțiune
PALLADINE S.R.L.48712798radiată
PRO TELECOM BUSINESS S.R.L.40362980în funcțiune
REGATAS S.R.L.50835210în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 18 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 3 județe: 13 active, cifră de afaceri cumulată 45,20 mil lei, 258 salariați, 3 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · Argeș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-15AdresăJUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. TAKE IONESCU, BL.M3, SC.A, ET.PARTER, AP.3JUD. ARGEŞ, SAT MĂRĂCINENI COM. MĂRĂCINENI, STR. CÂMPULUI, NR.559B
2026-08-15Cod CAEN81217810

Întrebări despre TOP REVISAL TEAM S.R.L.

Este TOP REVISAL TEAM S.R.L. o firmă activă?

Da. TOP REVISAL TEAM S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este TOP REVISAL TEAM S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, TOP REVISAL TEAM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.12.2024 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO47100359.

Ce cifră de afaceri are TOP REVISAL TEAM S.R.L.?

În 2025, TOP REVISAL TEAM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.671.752 lei, în creștere cu 103,3% față de 2024, și un profit net de 224.868 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TOP REVISAL TEAM S.R.L.?

În 2025, TOP REVISAL TEAM S.R.L. a raportat un număr mediu de 21 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este TOP REVISAL TEAM S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TOP REVISAL TEAM S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 22.09.2026.

Are TOP REVISAL TEAM S.R.L. datorii la ANAF?

TOP REVISAL TEAM S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TOP REVISAL TEAM S.R.L.?

Sediul social declarat al TOP REVISAL TEAM S.R.L. este în JUD. ARGEŞ, SAT MĂRĂCINENI COM. MĂRĂCINENI, STR. CÂMPULUI.

Ce activitate are TOP REVISAL TEAM S.R.L.?

Activitatea principală declarată a TOP REVISAL TEAM S.R.L. este „Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă” (cod CAEN 7810).

Când a fost înființată TOP REVISAL TEAM S.R.L.?

TOP REVISAL TEAM S.R.L. a fost înregistrată pe 31.10.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2022002994037.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOP REVISAL TEAM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala