identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

RAFA FAMILY GROUP S.R.L.

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 35135914J2015003706233Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,05mil lei
▼ 4,4% vs. 2024
Profit net · 2025
243mii lei
▼ 39,1% vs. 2024
Salariați
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2025, RAFA FAMILY GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.048.129 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,4%. Rezultatul net a fost un profit de 242.526 lei. Datoriile totale au scăzut cu 55,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35135914
Nr. Reg. Comerțului
J2015003706233 · EUID ROONRC.J2015003706233
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-10-16 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Buftea
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, STR. ŞTIRBEI VODĂ, NR.7A · 4 firme aici
Cod poștal
70000
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.048.129 lei
▼ 4,4%
Profit net
242.526 lei
▼ 39,1%
Datorii
126.623 lei
▼ 55,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.003.932 lei2024: 2.142.344 lei2025: 2.048.129 lei2,05 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 446.855 lei2024: 398.420 lei2025: 242.526 lei243 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,8%
Creștere CA an/an
-4,4%
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+49,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.048.129 lei242.526 lei126.623 lei2.168.413 lei2.041.790 lei
20242.142.344 lei398.420 lei285.766 lei2.140.256 lei1.854.490 lei
20232.003.932 lei446.855 lei321.466 lei1.803.966 lei1.482.500 lei
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DB
DAFYS BEAUTY S.R.L.
CUI 52105379 · Activități de coafură și frizerie
CB
C&T BET CAFE SRL
CUI 31303160 · Restaurante
DH
DAFYS HAIR STUDIO SRL
CUI 22627435 · Coafură și alte activități de înfrumusețare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DAFY'S BEAUTY HOUSE S.R.L.43835781radiată
DAFY'S BEAUTY S.R.L.52105379în funcțiune
SENPREC SRL27457404radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Ilfov

M&
M & E BAKERY S.R.L.
CUI 54498452 · Orş. Buftea
BS
BOTCALA S.R.L.
CUI 51978430 · Orş. Buftea
MS
MKK SHOP S.R.L.
CUI 51803837 · Orş. Buftea
DB
DELIGHTS BY CLAU&GEO S.R.L.
CUI 50418809 · Orş. Buftea
B&
BRYAN & KEVIN FOOD S.R.L.
CUI 46881030 · Orş. Buftea
HB
HOMEMADE BY DIA S.R.L.
CUI 46150324 · Orş. Buftea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAFA FAMILY GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →