identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

MORPHOSIS CAPITAL SRL

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 35186063J2015013333409Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 15.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,73mil lei
▼ 62,2% vs. 2024
Profit net · 2025
5.661lei
▼ 99,5% vs. 2024
Salariați
3
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2015
Conducerea firmei · 4 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, MORPHOSIS CAPITAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.729.779 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 62,2%. Rezultatul net a fost un profit de 5.661 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35186063
Nr. Reg. Comerțului
J2015013333409 · EUID ROONRC.J2015013333409
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-10-30 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PARIS
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
11814
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN12345678
  1. CLINICA DR VEREANU SRL · 27 m · CAEN 8623 · +3 firme la aceeași adresă
  2. DiGiTal mod SRL · 31 m · CAEN 5211 · +2 firme la aceeași adresă
  3. TANIA SWEET SOUL SERVICES S.R.L. · 39 m · CAEN 8559
  4. CURIER SERV SRL · 45 m · CAEN 7487 · +4 firme la aceeași adresă
  5. ETALON DISTRIBUTION CENTER SRL · 45 m · CAEN 4523 · +2 firme la aceeași adresă
  6. STANDARD COMMERCIAL PRODUCTS S.R.L. · 53 m · CAEN 4619 · +5 firme la aceeași adresă
  7. PRODIGIOUS GROUP S.R.L. · 55 m · CAEN 7022 · +4 firme la aceeași adresă
  8. ACTIV PROIECTARE INFRASTRUCTURĂ S.R.L. · 56 m · CAEN 7112

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

11 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,73 mil lei▼ 62,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,15 mil2,29 mil3,44 mil4,58 mil2023 · cifră de afaceri: 4.559.198 lei2023 · profit net: 1.820.431 lei20232024 · cifră de afaceri: 4.580.747 lei2024 · profit net: 1.195.733 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.729.779 lei1,73 mil2025 · profit net: 5.661 lei2025
Salariați
3▼ 50,0%
20232025
Datorii totale
2,96 mil lei▲ 8,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 7020 · 11.238 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Municipiul București · mai sus decât 83% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
0,3% marjă · mai sus decât 20% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
-62,2%
CA / salariat
576.593 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,4%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+0,0%/an
Grad de îndatorare
69%
Angajați, în timp
9 → 3 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.729.779−62,2%5.661−99,5%0,3%2.963.0214.298.7601.392.9943
20244.580.747+0,5%1.195.733−34,3%26,1%2.741.0514.001.1241.304.9336
20234.559.1981.820.43139,9%1.378.2813.259.3371.929.63110
Încă 8 ani de istoric (2015–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

11 firme afiliate

FirmăCUIStare
ROMANIA EDUCATION ALLIANCE S.R.L.51410560în funcțiune
BELMORPHOSIS S.R.L.48391248în funcțiune
CLINICA MEDICAL SERVICE S.A.985416în funcțiune
EMI EQUIPEMENT MAINTENANCE INDUSTRIE S.A.13236233în funcțiune
EMIBIS S.R.L.50469144în funcțiune
FILIMON EMEA ADVISORS SRL37322650în funcțiune
MARK TWAIN INTERNATIONAL EDUCATION SRL36077650în funcțiune
RM RELIFE S.R.L.24722905în funcțiune
ROMEDU VISION S.R.L.49859208în funcțiune
SERVICII TOP INTEGRATE SRL35346555în funcțiune
STAY FIT IRIDE S.A.41700478în funcțiune

Firma are 4 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 189 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 21 județe: 145 active, cifră de afaceri cumulată 901,62 mil lei, 1.636 salariați, 47 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MORPHOSIS CAPITAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →