identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

NOVA SAFE S.R.L.

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 35368260J2015015825407Plătitor TVA din 2016Verificat ANAF 03.11.2026RO e-Facturanovasafe.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)Aviz ANMDMR (dispozitive medicale)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
13,40mil lei
▲ 17,1% vs. 2024
Profit net · 2025
741mii lei
▲ 18,3% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
10ani
din 2015
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

NOVA SAFE S.R.L. (CUI 35368260, nr. J2015015825407) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2015. Activitatea principală: intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619). Este plătitoare de TVA din 2016. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 13,40 mil lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, NOVA SAFE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.399.653 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,1%. Rezultatul net a fost un profit de 741.408 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35368260
Nr. Reg. Comerțului
J2015015825407 · EUID ROONRC.J2015015825407
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-30 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR TURTURELELOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
73 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
novasafe.ro
Email
office@novasafe.ro
Telefon
0314250586

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

2 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 37 firme.

100 mN12
  1. COMPLEX CBD SOLUTIONS SRL · 59 m · CAEN 7020 · +2 firme la aceeași adresă
  2. CLUB BASSAMS WHY NOT SRL · 61 m · CAEN 6820 · +36 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202513,40 mil lei▲ 17,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,35 mil6,70 mil10,05 mil13,40 mil2023 · cifră de afaceri: 9.386.468 lei2023 · profit net: 406.843 lei20232024 · cifră de afaceri: 11.441.431 lei2024 · profit net: 626.488 lei20242025 · cifră de afaceri: 13.399.653 lei13,40 mil2025 · profit net: 741.408 lei2025
Salariați
3
20232025
Datorii totale
5,55 mil lei▼ 9,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4619 · 6.681 firme · mai sus decât 97% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 96% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
5,5% marjă · mai sus decât 38% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
5,5%
Creștere CA an/an
+17,1%
CA / salariat
4.466.551 lei
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+52,1%/an
Grad de îndatorare
88%
Angajați, în timp
2 → 3 (2021–2025, +50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.399.653+17,1%741.408+18,3%5,5%5.545.8466.279.067741.8883
202411.441.431+21,9%626.488+54,0%5,5%6.157.4526.778.127626.9683
20239.386.468406.8434,3%5.397.3895.804.712407.3233
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

2

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026
Aviz de funcționare dispozitive medicale ANMDMR
activități: distribuție; software medical: distribuție
456valabil14.05.2028Agenția Națională a Medicamentului și a Dispozitivelor Medicale (ANMDMR)
lista din 04.10.2026

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre NOVA SAFE S.R.L.

Este NOVA SAFE S.R.L. o firmă activă?

Da. NOVA SAFE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este NOVA SAFE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, NOVA SAFE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 11.10.2016 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO35368260.

Ce cifră de afaceri are NOVA SAFE S.R.L.?

În 2025, NOVA SAFE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 13.399.653 lei, în creștere cu 17,1% față de 2024, și un profit net de 741.408 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are NOVA SAFE S.R.L.?

În 2025, NOVA SAFE S.R.L. a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este NOVA SAFE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care NOVA SAFE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.

Are NOVA SAFE S.R.L. datorii la ANAF?

NOVA SAFE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul NOVA SAFE S.R.L.?

Sediul social declarat al NOVA SAFE S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR TURTURELELOR.

Ce activitate are NOVA SAFE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a NOVA SAFE S.R.L. este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619).

Când a fost înființată NOVA SAFE S.R.L.?

NOVA SAFE S.R.L. a fost înregistrată pe 30.12.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2015015825407.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NOVA SAFE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala