identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

METALFLEX INDUSTRY S.R.L.

CAEN 2812 — Fabricarea de motoare hidraulice
CUI 35417630J2016000061291Plătitor TVA din 2016metalflex.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
736mii lei
▲ 52,4% vs. 2024
Profit net · 2025
27mii lei
▲ 235,9% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, METALFLEX INDUSTRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 735.852 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 52,4%. Rezultatul net a fost un profit de 27.107 lei. Datoriile totale au crescut cu 33,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35417630
Nr. Reg. Comerțului
J2016000061291 · EUID ROONRC.J2016000061291
Cod CAEN
2812 — Fabricarea de motoare hidraulice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-01-15 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
metalflex.ro
Email
office@metalflex.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
735.852 lei
▲ 52,4%
Profit net
27.107 lei
▲ 235,9%
Datorii
405.875 lei
▲ 33,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 494.070 lei2024: 482.985 lei2025: 735.852 lei736 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 25.059 lei2024: 8.069 lei2025: 27.107 lei27 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,7%
Creștere CA an/an
+52,4%
CA / salariat
735.852 lei
Datorii / active
99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
738,4%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+23,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025735.852 lei27.107 lei405.875 lei409.546 lei3.671 lei1
2024482.985 lei8.069 lei304.168 lei280.732 lei-23.436 lei
2023494.070 lei25.059 lei263.930 lei232.425 lei-31.505 lei1
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
5.895 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MFLEX INDUSTRIES S.R.L.42898820în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de motoare hidraulice · Prahova

DS
DIAFLEX SERVICE S.R.L.
CUI 43585340 · Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi
HM
HIDRO MAGIC S.R.L.
CUI 50347791 · Mun. Ploieşti
AI
ANDREMAT INSERT S.R.L.
CUI 48625365 · Orş. Mizil
AB
ALMIN BAR SRL
CUI 17409280 · Orş. Urlaţi
RA
RAIBAK SRL
CUI 16240328 · Mun. Câmpina
AA
ABEL-AURYAN SRL
CUI 16178358 · Com. Filipeştii de Pădure

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
METALFLEX INDUSTRY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →