identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

SDG DIANIS CAKE SRL

CAEN 1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
CUI 35528662J27/103/2016Neplătitor TVAVerificat ANAF 15.10.2026ActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
193mii lei
▼ 12,6% vs. 2024
Profit net · 2025
42mii lei
▼ 39,5% vs. 2024
Salariați
—
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, SDG DIANIS CAKE SRL a raportat o cifră de afaceri de 193.418 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,6%. Rezultatul net a fost un profit de 42.459 lei. Datoriile totale au scăzut cu 31,8% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35528662
Nr. Reg. Comerțului
J27/103/2016 · EUID ROONRC.J27/103/2016
Cod CAEN
1071 — Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-01-28 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Piatra Neamţ
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. HORIA · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
610203
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 6 firme.

100 m250 mN12345678
  1. ACTIVE AFTER SCHOOL S.R.L. · 150 m · CAEN 8559
  2. COTISODAVA S.R.L. · 159 m · CAEN 9311
  3. VALSOFT PRO SISTEM S.R.L. · 198 m · CAEN 6201
  4. EURONIC ACTIV SRL · 303 m · CAEN 4643
  5. DANIO GRUP SRL · 319 m · CAEN 4690
  6. EMMA & MAURER CONSTRUCT S.R.L. · 319 m · CAEN 4120
  7. ELITE INTERIOR SRL · 368 m · CAEN 4755
  8. OANA RADU BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. · 380 m · CAEN 7020

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025193 mii lei▼ 12,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
55 mii111 mii166 mii222 mii2023 · cifră de afaceri: 221.600 lei2023 · profit net: 51.178 lei20232024 · cifră de afaceri: 221.350 lei2024 · profit net: 70.215 lei20242025 · cifră de afaceri: 193.418 lei193 mii2025 · profit net: 42.459 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
96 mii lei▼ 31,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 1071 · 5.744 firme · mai sus decât 34% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Neamț · mai sus decât 44% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
22,0% marjă · mai sus decât 90% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
22,0%
Creștere CA an/an
-12,6%
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-1,2%/an
Grad de îndatorare
28%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025193.418−12,6%42.459−39,5%22,0%95.563337.745242.182—
2024221.350−0,1%70.215+37,2%31,7%140.120381.846241.7261
2023221.60051.17823,1%8.311202.376194.0651
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
640 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NATILA CAKE SRL36828137în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 296 mii lei, 1 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · Neamț

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SDG DIANIS CAKE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →