identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

IDAN FERM COMPANY SRL

CAEN 141 — Creșterea bovinelor de lapte
CUI 36634866J07/442/2016Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
880mii lei
▼ 4,3% vs. 2024
Profit net · 2025
187mii lei
▲ 507,2% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2019
În anul 2025, IDAN FERM COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 880.471 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,3%. Rezultatul net a fost un profit de 186.642 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36634866
Nr. Reg. Comerțului
J07/442/2016 · EUID ROONRC.J07/442/2016
Cod CAEN
141 — Creșterea bovinelor de lapte
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-10-14 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BOTOŞANI
Localitate
Sat Răchiţi Com. Răchiţi
Adresă
JUD. BOTOŞANI, SAT RĂCHIŢI COM. RĂCHIŢI, STR. 1, NR.350 · 2 firme aici
Cod poștal
717310

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
880.471 lei
▼ 4,3%
Profit net
186.642 lei
▲ 507,2%
Datorii
3.224.405 lei
▼ 7,5%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 804.698 lei2024: 919.983 lei2025: 880.471 lei880 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 261.601 lei2024: 30.740 lei2025: 186.642 lei187 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
21,2%
Creștere CA an/an
-4,3%
CA / salariat
880.471 lei
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,3%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+20,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025880.471 lei186.642 lei3.224.405 lei5.224.595 lei2.000.190 lei1
2024919.983 lei30.740 lei3.486.672 lei6.603.274 lei3.116.602 lei2
2023804.698 lei261.601 lei4.015.133 lei7.100.995 lei3.085.862 lei2
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
600 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AB
AGRO BOVINE RĂCHIŢI S.R.L.
CUI 40648495 · Creșterea altor bovine

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Creșterea bovinelor de lapte · Botoșani

CS
COBAGRO S.R.L.
CUI 52071055 · Sat Podriga Com. Drăguşeni
FM
FERMIERII MILETINULUI COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 51296742 · Sat Miletin Com. Prăjeni
AB
ANDRICI BOVIFARM S.R.L.
CUI 49940190 · Sat Aurel Vlaicu Com. Avrămeni
UF
UZY FARM S.R.L.
CUI 48929062 · Sat Costeşti Com. Răchiţi
RA
RURAL ALEX GRID S.R.L.
CUI 47738404 · Sat Crasnaleuca Com. Coţuşca
DA
DESPIMAR AGROZOOCOM S.R.L.
CUI 44549206 · Sat Crasnaleuca Com. Coţuşca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IDAN FERM COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →