identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

NORVILLE BARNS INVESTMENTS SRL

CAEN 6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 36766921J2016015388402Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
574mii lei
▲ 25,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−83mii lei
▲ 76,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
9ani
din 2016
În anul 2025, NORVILLE BARNS INVESTMENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 573.818 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 82.986 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (9.711.552 lei) depășesc activele totale (5.991.469 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-3.709.544 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-82.986 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
36766921
Nr. Reg. Comerțului
J2016015388402 · EUID ROONRC.J2016015388402
Cod CAEN
6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-11-22 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GHEORGHE ŢIŢEICA, NR.212-214, ETHOS HOUSE, ET.3
Cod poștal
51759
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
573.818 lei
▲ 25,4%
Profit net
-82.986 lei
▲ 76,1%
Datorii
9.711.552 lei
▲ 0,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 454.338 lei2024: 457.478 lei2025: 573.818 lei574 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -50.319 lei2024: -346.934 lei2025: -82.986 lei−83 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-14,5%
Creștere CA an/an
+25,4%
CA / salariat
286.909 lei
Datorii / active
162%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+67,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025573.818 lei-82.986 lei9.711.552 lei5.991.469 lei-3.709.544 lei2
2024457.478 lei-346.934 lei9.667.089 lei6.073.849 lei-3.626.558 lei2
2023454.338 lei-50.319 lei9.554.862 lei6.300.855 lei-3.279.624 lei2
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BENJO MEDIA SRL33859678radiată
FENIX MOBILE S.R.L.41942072radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Municipiul București

QC
QUANTUM CORPORATE S.R.L.
CUI 55483280 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FB
F&F BUILD4U S.R.L.
CUI 55377254 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VD
VANGUARD DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55240469 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PP
PASARANI PROJECT S.R.L.
CUI 55229347 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SC
SOLOMON CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55204571 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CM
CHRONSTRUCT M ROMANIA S.R.L.
CUI 55198259 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

19

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 19 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NORVILLE BARNS INVESTMENTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →