identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

AGROMEAT TRADING VM SRL

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 37067379J2017000128285Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 12.10.2026RO e-FacturaActivăLicență transport ARR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
30,28mil lei
▲ 7,3% vs. 2024
Profit net · 2025
1,38mil lei
▼ 58,7% vs. 2024
Salariați
22
▲ 4,8% vs. 2024
Contracte publice
8
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, AGROMEAT TRADING VM SRL a raportat o cifră de afaceri de 30.284.620 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.382.681 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 22.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37067379
Nr. Reg. Comerțului
J2017000128285 · EUID ROONRC.J2017000128285
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-02-20 (9 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Olt
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

4 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 m250 m500 mN1234
  1. CODREX VALI S.R.L. · 193 m · CAEN 4711
  2. ROBY & DAKY DANIELLE SRL · 506 m · CAEN 9531
  3. DANRUM AGRO S.R.L. · 517 m · CAEN 6811
  4. ATHENA ENTERPRISE SRL · 609 m · CAEN 4110 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202530,28 mil lei▲ 7,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
9,92 mil19,84 mil29,76 mil39,68 mil2023 · cifră de afaceri: 39.676.725 lei2023 · profit net: 447.536 lei20232024 · cifră de afaceri: 28.227.907 lei2024 · profit net: 3.348.018 lei20242025 · cifră de afaceri: 30.284.620 lei30,28 mil2025 · profit net: 1.382.681 lei2025
Salariați
22▲ 4,8%
20232025
Datorii totale
12,43 mil lei▲ 16,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 111 · 8.925 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Olt · mai sus decât 99% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
4,6% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,6%
Creștere CA an/an
+7,3%
CA / salariat
1.376.574 lei
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,9%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+52,1%/an
Grad de îndatorare
62%
Angajați, în timp
20 → 22 (2021–2025, +10%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202530.284.620+7,3%1.382.681−58,7%4,6%12.434.46920.146.2616.610.14522
202428.227.907−28,9%3.348.018+648%11,9%10.678.40721.456.8319.124.96921
202339.676.725447.5361,1%12.811.49121.004.0145.776.95120
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Transport rutier de marfă/persoane
AGROMEAT TRADING VM SRL, NICOLAE TITULESCU
—valabil—Autoritatea Rutieră Română (ARR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

8

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
8
Valoare totală
1.345.495 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

4
Dosare în care firma apare ca parte
4
Ca creditor
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-08-1711249/311/2026Judecătoria Slatinaplângere contravenţională POTX 0453045/09.07.2026FondPetent
2023-06-266503/311/2023Judecătoria Slatinavalidare poprire -dosar executare nr. CDP 524/2023FondTerţ poprit
2023-06-13352/1259/2018Curtea De Apel Pitestiînchiderea proceduriiApelIntimat Creditor
2018-09-28352/1259/2018Tribunalul Comercialargescererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ADELA INDCONS S.R.L.40915746în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 5 active, cifră de afaceri cumulată 37,57 mil lei, 53 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Olt

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AGROMEAT TRADING VM  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →