identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

CREATIVE SOLUTIONS COMPANY SRL

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 37073362J2017000075523Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 15.10.2026RO e-Facturacauciuc-lichid.roActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,00mil lei
▲ 30,9% vs. 2024
Profit net · 2025
366mii lei
▲ 92,2% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
9ani
din 2017
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, CREATIVE SOLUTIONS COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.001.813 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 30,9%. Rezultatul net a fost un profit de 365.944 lei. Datoriile totale au scăzut cu 51,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37073362
Nr. Reg. Comerțului
J2017000075523 · EUID ROONRC.J2017000075523
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-02-21 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GIURGIU
Localitate
Mun. Giurgiu
Adresă
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. NEGRU VODĂ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
cauciuc-lichid.ro
Ultima schimbare
site lansat · 10.10.2026

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 116 firme.

100 mN12345678
  1. SOVALCO EXCLUSIV CONSTRUCTION S.R.L. · 30 m · CAEN 4211
  2. MILAN SRL · 30 m · CAEN 4711
  3. LUCMAR SRL · 53 m · CAEN 9531
  4. MONI STAR S.R.L. · 59 m · CAEN 4711
  5. HOUSE OF LIBERA S.R.L. · 63 m · CAEN 4771 · +1 firme la aceeași adresă
  6. STORE RENDON ARROYAVE LUCIANA S.R.L. · 66 m · CAEN 4791
  7. ZDC INSURANCE CONSULTING SRL · 72 m · CAEN 6622
  8. MADYADI SRL · 78 m · CAEN 5211

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20252,00 mil lei▲ 30,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
500 mii1,00 mil1,50 mil2,00 mil2023 · cifră de afaceri: 1.426.602 lei2023 · profit net: 170.318 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.529.286 lei2024 · profit net: 190.432 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.001.813 lei2,00 mil2025 · profit net: 365.944 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
53 mii lei▼ 51,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 4619 · 6.701 firme · mai sus decât 87% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Giurgiu · mai sus decât 88% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
18,3% marjă · mai sus decât 57% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
18,3%
Creștere CA an/an
+30,9%
CA / salariat
1.000.907 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,4%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+31,9%/an
Grad de îndatorare
12%
Angajați, în timp
1 → 2 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.001.813+30,9%365.944+92,2%18,3%52.568424.550371.9822
20241.529.286+7,2%190.432+11,8%12,5%108.965305.435196.4702
20231.426.602170.31811,9%134.654311.009176.3552
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Giurgiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CREATIVE SOLUTIONS COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →