identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

WELDMASTER S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 37325575J2017000521260Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 15.10.2026RO e-FacturaActivăÎnregistrat AFM (ambalaje)
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
4,93mil lei
▼ 5,5% vs. 2024
Profit net · 2025
602mii lei
▼ 21,3% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
40
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, WELDMASTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.925.858 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,5%. Rezultatul net a fost un profit de 602.188 lei. Datoriile totale au crescut cu 89,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37325575
Nr. Reg. Comerțului
J2017000521260 · EUID ROONRC.J2017000521260
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-04-04 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SPICULUI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
540235
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. SZENCOM SRL · 19 m · CAEN 4755 · +3 firme la aceeași adresă
  2. HILLTOP INVEST SRL SRL · 24 m · CAEN 4511 · +2 firme la aceeași adresă
  3. REM SRL · 49 m · CAEN 4941 · +7 firme la aceeași adresă
  4. CASA FIRST CLASS SRL · 62 m · CAEN 4120
  5. PROTAXA COM S.R.L. · 68 m · CAEN 4941 · +3 firme la aceeași adresă
  6. AT STUDIO SRL · 79 m · CAEN 7111 · +8 firme la aceeași adresă
  7. TRIFERO PROD SRL · 81 m · CAEN 2562 · +2 firme la aceeași adresă
  8. MOLDAVI COM SRL · 88 m · CAEN 5241 · +7 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20254,93 mil lei▼ 5,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
1,31 mil2,61 mil3,92 mil5,23 mil2023 · cifră de afaceri: 5.227.824 lei2023 · profit net: 617.085 lei20232024 · cifră de afaceri: 5.212.355 lei2024 · profit net: 764.734 lei20242025 · cifră de afaceri: 4.925.858 lei4,93 mil2025 · profit net: 602.188 lei2025
Salariați
4▲ 33,3%
20232025
Datorii totale
643 mii lei▲ 89,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4791 · 10.912 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Mureș · mai sus decât 94% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
12,2% marjă · mai sus decât 66% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
12,2%
Creștere CA an/an
-5,5%
CA / salariat
1.231.465 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+51,4%/an
Grad de îndatorare
54%
Angajați, în timp
2 → 4 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.925.858−5,5%602.188−21,3%12,2%642.9441.182.509602.4424
20245.212.355−0,3%764.734+23,9%14,7%339.9991.054.808765.0543
20235.227.824617.08511,8%506.9061.076.832618.0463
Încă 6 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Legi noi care privesc firma asta

3

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Operator economic înscris în lista AFM pentru ambalaje (art. 16 alin. 3 Legea 249/2015)
listă AFM actualizată la 04.09.2026
—valabil—Administrația Fondului pentru Mediu (AFM)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

40

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
7
Valoare totală
9.754 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
33
Valoare totală
67.993 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Mureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
WELDMASTER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →