identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

TERMO RALGEC SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 37639411J2017002962126Plătitor TVA din 2018TVA la încasareVerificat ANAF 06.11.2026termoralgec.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
1,11mil lei
▼ 12,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−63mii lei
▼ 168,6% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Contracte publice
11
SEAP · activ 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TERMO RALGEC SRL (CUI 37639411, nr. J2017002962126) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2017. Activitatea principală: comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690). Este plătitoare de TVA din 2018. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,11 mil lei și 4 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, TERMO RALGEC SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.108.837 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 62.789 lei. Datoriile totale au crescut cu 15,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-62.789 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37639411
Nr. Reg. Comerțului
J2017002962126 · EUID ROONRC.J2017002962126
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-05-24 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CORNELIU COPOSU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
400235
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
termoralgec.ro
Email
contact@termoralgec.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. BORA TRAINING & CONSULTING SRL · 18 m · CAEN 8559
  2. TESY BYM COMERT S.R.L. · 29 m · CAEN 4647
  3. SLA NETLUC S.R.L. · 60 m · CAEN 4941 · +3 firme la aceeași adresă
  4. MUGUREL COMIMPEX SRL · 69 m · CAEN 9200
  5. MOBINON ANDRE S.R.L. · 70 m · CAEN 3109 · +1 firme la aceeași adresă
  6. CRAZY MOB SRL · 73 m · CAEN 7022
  7. DIEMIS SRL · 75 m · CAEN 4614
  8. PDV SRL · 76 m · CAEN 4334

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20251,11 mil lei▼ 12,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
397 mii794 mii1,19 mil1,59 mil2023 · cifră de afaceri: 1.588.150 lei2023 · profit net: 18.635 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.263.490 lei2024 · profit net: -23.374 lei20242025 · cifră de afaceri: 1.108.837 lei1,11 mil2025 · profit net: -62.789 lei2025
Salariați
4
20232025
Datorii totale
2,68 mil lei▲ 15,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4690 · 6.078 firme · mai sus decât 56% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 83% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-5,7% marjă · mai sus decât 20% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-5,7%
Creștere CA an/an
-12,2%
CA / salariat
277.209 lei
Datorii / active
99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-228,0%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+23,3%/an
Grad de îndatorare
99%
Angajați, în timp
5 → 4 (2021–2025, -20%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.108.837−12,2%-62.789-5,7%2.683.3312.707.80627.5424
20241.263.490−20,4%-23.374−225%-1,8%2.321.9522.407.57090.3314
20231.588.15018.6351,2%1.962.3662.072.404113.7053
Încă 5 ani de istoric (2017–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

11

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
11
Valoare totală
67.892 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-09-1321931/211/2024Judecătoria Clujnapocacerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TERMO RALGEC SRL

Este TERMO RALGEC SRL o firmă activă?

Da. TERMO RALGEC SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este TERMO RALGEC SRL plătitoare de TVA?

Da, TERMO RALGEC SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 19.02.2018 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO37639411.

Ce cifră de afaceri are TERMO RALGEC SRL?

În 2025, TERMO RALGEC SRL a avut o cifră de afaceri de 1.108.837 lei, în scădere cu 12,2% față de 2024, și o pierdere netă de 62.789 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TERMO RALGEC SRL?

În 2025, TERMO RALGEC SRL a raportat un număr mediu de 4 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este TERMO RALGEC SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TERMO RALGEC SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are TERMO RALGEC SRL procese în instanță?

Da, TERMO RALGEC SRL apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are TERMO RALGEC SRL datorii la ANAF?

TERMO RALGEC SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TERMO RALGEC SRL?

Sediul social declarat al TERMO RALGEC SRL este în JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CORNELIU COPOSU.

Ce activitate are TERMO RALGEC SRL?

Activitatea principală declarată a TERMO RALGEC SRL este „Comerț cu ridicata nespecializat” (cod CAEN 4690).

Când a fost înființată TERMO RALGEC SRL?

TERMO RALGEC SRL a fost înregistrată pe 24.05.2017, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2017002962126.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TERMO RALGEC SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala