identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

URBAN CITY SOLUTIONS SRL

CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 37774094J40/9409/2017Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,69mil lei
▲ 19,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−580mii lei
▼ 305,5% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
9ani
din 2017
În anul 2025, URBAN CITY SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.693.772 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 19,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 580.106 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (28.226.907 lei) depășesc activele totale (27.465.857 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-824.273 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-580.106 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37774094
Nr. Reg. Comerțului
J40/9409/2017 · EUID ROONRC.J40/9409/2017
Cod CAEN
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6812. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-06-16 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.693.772 lei
▲ 19,6%
Profit net
-580.106 lei
▼ 305,5%
Datorii
28.226.907 lei
▼ 2,5%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.716.961 lei2024: 1.416.554 lei2025: 1.693.772 lei1,69 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 705.271 lei2024: -143.066 lei2025: -580.106 lei−580 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-34,2%
Creștere CA an/an
+19,6%
CA / salariat
423.443 lei
Datorii / active
103%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+98,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.693.772 lei-580.106 lei28.226.907 lei27.465.857 lei-824.273 lei4
20241.416.554 lei-143.066 lei28.965.420 lei28.756.419 lei-244.166 lei3
20238.716.961 lei705.271 lei30.648.885 lei30.579.926 lei-101.100 lei3
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LAKE VIEW REAL ESTATE S.R.L.41510520în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Municipiul București

PC
PROFESSIONAL CONSULTING DEVELOPMENT & CONSTRUCTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51071626 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DC
DAVILA CAPITAL S.R.L.
CUI 51069685 · Sector 1 Mun. Bucureşti
VD
VEL DEVOPS S.R.L.
CUI 51044877 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MI
MEMIS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 51029036 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EM
ERSTE MANAGEMENT S.R.L.
CUI 50929749 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LE
LUXNOR ETIQUETTE NORD S.R.L.
CUI 50924261 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
URBAN CITY SOLUTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →