identitate. Intră în cont Pro
9 ANI PE PIAȚĂ

EVENTS IN RO S.R.L.

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 37933068J03/1763/2017Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
17mii lei
▼ 35,8% vs. 2024
Profit net · 2025
5.955lei
▼ 60,5% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, EVENTS IN RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 16.700 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 35,8%. Rezultatul net a fost un profit de 5.955 lei. Datoriile totale au crescut cu 66,3% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
37933068
Nr. Reg. Comerțului
J03/1763/2017 · EUID ROONRC.J03/1763/2017
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-07-10 (9 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Mun. Câmpulung
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. CARPAŢI, NR.78, BL.D18, SC.7, ET.3, AP.9
Cod poștal
115100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
16.700 lei
▼ 35,8%
Profit net
5.955 lei
▼ 60,5%
Datorii
785 lei
▲ 66,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 29.794 lei2024: 26.000 lei2025: 16.700 lei17 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 21.275 lei2024: 15.066 lei2025: 5.955 lei5.95520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
35,7%
Creștere CA an/an
-35,8%
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,8%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-1,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202516.700 lei5.955 lei785 lei38.371 lei37.613 lei
202426.000 lei15.066 lei472 lei34.908 lei34.436 lei
202329.794 lei21.275 lei1.111 lei34.840 lei33.904 lei
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
1.000 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Argeș

CS
CARAVANA SOCIALA S.R.L.
CUI 52255350 · Mun. Câmpulung
PG
PROMOTOR GRANDE SPORTS S.R.L.
CUI 45146805 · Mun. Câmpulung
PC
PRT CONCEPT S.R.L.
CUI 54299506 · Sat Stăneşti Com. Corbi
M1
MANOLE 13 LABS S.R.L.
CUI 54123908 · Mun. Curtea de Argeş
GS
GATHERLY S.R.L.
CUI 52710418 · Mun. Piteşti
SE
SCV EVENTS S.R.L.
CUI 52510274 · Mun. Piteşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EVENTS IN RO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →