identitate. Intră în cont Pro
8 ANI PE PIAȚĂ

ROMIND PROJECT SRL

CAEN 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
CUI 38258210J22/3000/2017Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,44mil lei
▲ 76,8% vs. 2024
Profit net · 2025
95mii lei
▲ 452,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
112
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ROMIND PROJECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.442.654 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 76,8%. Rezultatul net a fost un profit de 95.316 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
38258210
Nr. Reg. Comerțului
J22/3000/2017 · EUID ROONRC.J22/3000/2017
Cod CAEN
4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6812. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2017-09-22 (8 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ALEEA BALTAGULUI, NR.9, CAMERA 1
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.442.654 lei
▲ 76,8%
Profit net
95.316 lei
▲ 452,6%
Datorii
1.377.461 lei
▼ 19,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.853.489 lei2024: 816.151 lei2025: 1.442.654 lei1,44 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 647.841 lei2024: -27.036 lei2025: 95.316 lei95 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,6%
Creștere CA an/an
+76,8%
CA / salariat
1.442.654 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+28,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025286.065 €18.900 €273.138 €461.518 €187.385 €1
2024164.064 €-5.435 €345.170 €517.230 €169.682 €1
2023374.715 €130.972 €296.033 €469.858 €175.790 €1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

112

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
3.700 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
111
Valoare totală
232.885 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AVIA IMOBILIARE SRL23909833radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Dezvoltare (promovare) imobiliară · Iași

SI
STREATERS INVESTMENT S.R.L.
CUI 50972765 · Mun. Iaşi
SD
SOLIDCONSTRUCT DEVELOPMENTS S.R.L.
CUI 50887589 · Mun. Iaşi
DR
DOLINA RESIDENCE S.R.L.
CUI 50887554 · Mun. Iaşi
YH
YOUR HOME S.R.L.
CUI 50640758 · Mun. Iaşi
TS
TOMCONFORT S.R.L.
CUI 49938719 · Mun. Iaşi
TR
THE RESIDENCE REAL ESTATE S.R.L.
CUI 48867326 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROMIND PROJECT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →